Spraw, by najlepsi pracownicy chcieli u Ciebie zostać

Dzięki ankietom online zminimalizujesz rotację pracowników. Badaj proces onboardingu, korzystając z gotowych szablonów, automatycznej wysyłki i raportów do śledzenia trendów.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Chcesz rozpocząć badania? Pomożemy Ci!

Umów się na darmową konsultację z naszym specjalistą, który pomoże Ci:

 • postawić pierwsze kroki w badaniu procesu Onboardingu,
 • zintegrować ankiety z Twoimi systemami i programami HR,
 • udowodnić zarządowi, że inwestycja w badania nowych pracowników się opłaca.

 

 

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Poznaj zalety badania procesu onboardingu

Gotowe szablony ankiet

Nie trać energii na przygotowanie badania onboardingu. Zrobiliśmy to za Ciebie we współpracy z ekspertami HR. W naszym panelu znajdziesz gotowe wzory ankiet, więc przygotowanie badania zajmie Ci kilka chwil.

Automatyczna wysyłka i raportowanie

Cenimy Twój czas i wygodę. Dzięki automatycznej wysyłce szybko dotrzesz do respondentów i bez wysiłku zbierzesz komplet wyników w jednym miejscu. Jednym kliknięciem przygotujesz też czytelne raporty dla przełożonych.

Stały monitoring onboardingu

Korzystaj z intuicyjnych narzędzi analitycznych, by śledzić trendy i porównywać efekty onboardingu w czasie. Stały monitoring oceny onboardingu pozwoli Ci na zoptymalizować proces i zapewnić pracownikom lepszy start.

Wspólna praca nad badaniem

Dzięki współdzieleniu kont możesz pracować nad jednym projektem z całym zespołem. Dzięki temu zapobiegniesz przerwom w badaniach związanych np. z urlopem pracownika i stworzysz działom HR pole do łatwej wymieniany opinii i wniosków.

Zaufanie to podstawa naszej współpracy. Sprawdź co sądzą o nas nasi klienci.

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Santander logo
Zobacz wszystkie opinie strzałka w prawo strzałka w prawo

Zobacz, jak Webankieta pomoże Ci w badaniu procesu onboardingu

Wygodna wysyłka ankiety

Wybierz najlepszy dla siebie i swoich pracowników sposób dystrybucji ankiet (e-mail, QR kod, link). Wygodnie i sprawnie wysyłaj maile przez własny serwer pocztowy SMTP, mając pewność, że wiadomości z badaniem onboardingu nie będą wpadały do spamu.

Spersonalizowany kwestionariusz

Profesjonalna i elegancka ankieta to klucz do wysokiego wskaźnika odpowiedzi. Dobierz optymalną szatę graficzną, odpowiadającą Twojej marce, a także grafiki, poprawiające wygląd szablonu. Zadbaj też o reguły wyświetlania pytań, aby logicznie prowadziły respondentów przez kwestionariusz.

Gwarancja anonimowości dla pracownika

Respondenci nie zawsze mogą sobie pozwolić na szczery feedback. Jeśli chcesz, by pozbyli się obaw, zapewnij im anonimowość. Z Webankietą możliwe jest takie ustawienie prywatności badanych, że nikt nie pozna ich personaliów.

Raporty takie jak chcesz

Dziel się wynikami badania z przełożonymi i zespołem tak, jak Ci wygodnie. Możesz automatycznie wygenerować raporty z badania w formacie PDF czy DOCX, podzielić się linkiem do wyników w czasie rzeczywistym (raporty LIVE) lub ustawić cykliczną wysyłkę raportów na e-mail. 

Prosta analiza i wyciąganie wniosków

Gromadzenie feedbacku to tylko pierwszy krok badania. Ważniejsze jest to, jak wykorzystasz zdobytą wiedzę. Skorzystaj z rozbudowanego modułu analitycznego, by śledzić trendy i tworzyć rankingi, a także filtrować wyniki ze względu na stanowisko, oddział lub inne atrybuty, niezbędne do dalszej analizy. 

Odpowiadamy na pytania związane z badaniem onboardingu

Stwórz darmowe konto na naszej platformie