ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Wzór ankiety do pracy dyplomowej

Badania jakościowe lub ilościowe są ważnym, a czasami nawet niezbędnym elementem pracy magisterskiej. Platforma Webankieta umożliwia tworzenie ankiet na dowolny temat, bez ograniczenia liczby pytań.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Kwestionariusz można udostępnić za pomocą linku lub bezpośrednio wysłać go na wskazane adres e-mail. Narzędzie umożliwia też zakończenie badania po osiągnięciu określonego limitu odpowiedzi.

W platformie student może automatycznie wygenerować także raport, zawierający wykresy i zestawienia danych. Możliwość pobrania go w formacie doc lub pdf umożliwia bezpośrednie wklejenie do treści pracy.

Poniżej zaprezentowany został przykład szablonu ankiety do pracy magisterskiej, zawierający wstęp informujący o celu badania, przykładowe rodzaje pytań, metryczkę oraz podziękowanie.

Chcesz poznać konkretne przykłady ankiet do pracy magisterskiej? Zobacz przykładowe ankiety dla studentów i raporty z badań do prac dyplomowych stworzone na Webankiecie.

Zaufali nam

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający