Czy Twoja strona internetowa spełnia standardy rynku?

Wypróbuj łatwe w użyciu, profesjonalne narzędzie do zbierania opinii na stronach internetowych. Zbierz feedback od odpowiednich użytkowników, we właściwym czasie i  kontekście – dokładnie wtedy, gdy wchodzą w interakcję z Twoją stroną.

Wolisz porozmawiać o ofercie? Poproś o kontakt

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Pozwól użytkownikom ocenić Twoją stronę www

Pytaj tam, gdzie jest użytkownik

Uruchom ankietę online na kluczowych ścieżkach i zbieraj feedback w czasie rzeczywistym odnośnie akcji, które właśnie wykonują.

Łącz wyniki z własnymi danymi

Połącz dane z Twoich systemów z odpowiedziami użytkowników, by uzyskać całościowy obraz ich zachowania i motywacji. Dzięki temu Twoje decyzje odnośnie priorytetyzacji projektów będą bardziej skuteczne.

Zrozum swoich użytkowników

Dane analityczne nie powiedzą Ci dlaczego użytkownicy zachowują się w określony sposób, co nimi motywuje, dlaczego nie konwertują. Tego dowiesz się pytając samych użytkowników.

Poznaj funkcje, które pomogą Ci szybko zebrać feedback od użytkowników:

Personalizuj wygląd i zachowanie

Dobierz wygląd i kolorystykę ankiety internetowej do kolorów swojej strony. Zdecyduj czy pop-up ma wyświetlać się od razu, po kilku sekundach, po scrollowaniu ekranu, a może gdy użytkownik chce opuścić stronę.

Wystartuj z badaniem w kilka minut

Jak zrobić ankietę online? Jej stworzenie i uruchomienie zajmie Ci dosłownie chwilę. Przygotuj pytania i umieść kod na stronie, samodzielnie, przez GTM lub wyślij do działu IT.

Kod instalujesz tylko raz, a kolejne badania uruchamiasz przez kreator ankiet na stronie, czyli w panelu w Webankiecie.

Targetuj precyzyjnie

Ankieta internetowa może być targetowana na określone zachowania lub cechy użytkowników, wykonane przez nich akcje czy czas spędzony na stronie. Możesz też targetować respondentów na podstawie posiadanych już danych, np. wyników badania NPS czy usług z których korzystają.

Zintegruj ze swoimi narzędziami

Feedback od użytkowników może być automatycznie przekazywany do firmowego CRM-a, przekazywany do Google Analytics czy wyświetlany na Slacku. Webankieta umożliwia integracje z najpopularniejszymi programami, m.in.: Zapier, Freshmail, Salesmanago, Thulium, Google Analytics, Zendesk itd.

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Odpowiadamy na pytania klientów

Stwórz darmowe konto na naszej platformie