Dlaczego szkolenia pracowników nie przynoszą spodziewanych efektów?

Prowadź ankiety po szkoleniu, szybko zbieraj wyniki i twórz raporty, z których łatwo wyciągać wnioski. Bądź pewny, że inwestujesz we właściwe szkolenia dla pracowników.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Chcesz rozpocząć badania? Pomożemy Ci!

Umów się na darmową konsultację z naszym specjalistą, który pomoże Ci:

 • postawić pierwsze kroki w badaniach po szkoleniu,
 • zintegrować ankiety z Twoimi systemami i programami,
 • udowodnić zarządowi, że inwestycja w ankiety po szkoleniach się opłaca.

 

 

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Szkolenia dla pracowników powinny być wartością, nie przymusem
Odkryj korzyści jakie daje ocena szkoleń:

Obiektywna ocena organizatora i oferty

Czy wiedza zdobyta na szkoleniu przydaje się w pracy i rozwija pracowników? Niezależnie od tego, czy szkolenia prowadzisz wewnętrznie, czy zatrudniasz do tego firmę, ankieta pozwoli Ci na poznanie obiektywnej opinii na temat ich przebiegu.

Monitorowanie trendów

Prowadząc ocenę szkoleń trzymasz rękę na pulsie i możesz na bieżąco reagować na spadki satysfakcji. Pozbądź się szkoleń, które nie spełniają swoich zadań, nudzą lub irytują pracowników.

Wiedza, w jakie szkolenia inwestować

To, że jakiś temat jest na czasie, lub że takie szkolenia prowadzi konkurencja nie powinno być przesłanką do podejmowania decyzji biznesowych. Nikt nie da Ci tak wartościowych danych na temat opłacalności inwestycji szkoleniowych, jak sami uczestnicy.

Stworzenie oferty według potrzeb

W ankiecie otrzymujesz nie tylko czytelne dane na temat oceny konkretnego szkolenia, ale też sugestie do zmian i propozycje tematów. Zamiast narzucać ofertę, dowiedz się czego naprawdę chcą nauczyć się pracownicy.

Zaufanie to podstawa naszej współpracy. Sprawdź co sądzą o nas nasi klienci.

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Santander logo
Zobacz wszystkie opinie strzałka w prawo strzałka w prawo

Poznaj funkcje Webankiety, które ułatwią Ocenę Szkolenia

Jedna ankieta = wiele szkoleń

Odpowiadasz za wiele, różnych szkoleń? Nie oznacza to, że ocenę szkolenia musisz przygotować osobno dla każdego z nich. Oszczędzaj swój czas i wysiłek dzięki dostępnym w Webankiecie regułom wyświetlania. Na etapie tworzenia decyduj jakie pytanie lub część ankiety trafia do konkretnych pracowników i zdobądź informacje na temat danego prowadzącego lub firmy szkoleniowej.

Wygodna wysyłka

Wyślij ankietę na e-mail pracowników lub wybierz inną, wygodną dla uczestników i organizatora formę, np. kod QR wyświetlany na prezentacji, link do ankiety wysłany na firmowy komunikator lub SMS.

Dzięki możliwości wysyłki ankiety z własnego serwera pocztowego masz też pewność, że masowo wysyłane maile z ankietami po szkoleniu nie będą trafiały do SPAMu

Wzrosty i spadki widoczne gołym okiem

Jedną z funkcji Webankiety są trendy, które na pierwszy rzut oka dadzą Ci obraz tego jak ocena szkolenia, lub jego pojedynczych elementów zmieniała się w czasie. Wykresy są czytelne i gotowe do prezentacji zarządowi i zespołowi. 

Wyniki udostępniane jednym kliknięciem

Organizacja szkolenia to przedsięwzięcie, za które odpowiedzialna jest więcej niż jedna osoba. Webankieta pozwala na wspólną pracę nad projektem, udostępnianie wyników jednym kliknięciem, a także tworzenie kont read-only, które udostępniane są wybranym osobom np. prowadzącym.

Raporty, które generują się same

Klik i gotowe – automatycznie generowane raporty możesz zaprezentować przełożonym, bez przeróbki w Excelu czy prezentacji w Powerpoincie. Wykresy i tabele z wynikami oceny szkolenia możesz zaprezentować w postaci PDF lub jednym kliknięciem wygenerować raport LIVE, w którym każda osoba posiadająca link może oglądać wyniki na żywo.

Odpowiadamy na pytania klientów:

Stwórz darmowe konto na naszej platformie