Dlaczego Twoje wydarzenia nie przyciągają tłumów?

Wysyłaj ankiety po wydarzeniu na e-mail, link lub przez kod QR. Zbieraj opinie nawet od tysięcy uczestników na raz i szybko dowiedz się, jak zorganizować niezapomniane eventy, webinary i szkolenia.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Chcesz rozpocząć badania? Pomożemy Ci!

Umów się na darmową konsultację z naszym specjalistą, który pomoże Ci:

 • wysłać pierwsze ankiety z oceną szkolenia,
 • zintegrować ankiety z Twoimi systemami i programami,
 • udowodnić zarządowi, że inwestycja w ankiety wysyłane po szkoleniach jest opłacalna.

 

 

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Poznaj zalety prowadzenia ankiet po wydarzeniach:

Poznaj trendy i wyprzedź konkurencję

Czy warto jeszcze inwestować w webinary i podcasty? A może szykuje się wielki powrót wydarzeń live? Nie zgaduj – organizuj wydarzenia na bazie wiedzy zebranej od uczestników. Przewiduj trendy i wyprzedzaj konkurencję.

Zdobądź szczery feedback

Uważasz, że Twoje webinary, konferencje i eventy są świetne, ale jest na nie coraz mniej zapisów? Niezależnie od tego, czy sam organizujesz wydarzenia, czy zatrudniasz firmę, ankieta to jedyny sposób na poznanie szczerych opinii i odkrycie przyczyny spadku popularności Twoich wydarzeń.

Zaplanuj każdy szczegół

Ocena po wydarzeniu to więcej niż jedno pytanie. W ankiecie możesz zbadać zadowolenie z każdego aspektu eventu, szkolenia czy webinaru i stworzyć bezkonkurencyjną ofertę.

Dbaj o PR i uniknij kryzysów

Ankieta po wydarzeniu to narzędzie, dzięki któremu zawsze tzymasz rękę na pulsie. Możesz na bieżąco reagować na negatywne oceny wydarzenia i wychwycić nawet drobne wpadki, które zaniedbane mogłyby okazać się PR-ową katastrofą.

Zaufanie to podstawa naszej współpracy. Sprawdź co sądzą o nas nasi klienci.

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Santander logo
Zobacz wszystkie opinie strzałka w prawo strzałka w prawo

Poznaj możliwości Webankiety
Wyciśnij z feedbakcu 100% i twórz najlepsze wydarzenia

Wysyłka dopasowana do eventu

Zamiast męczyć uczestników prośbami o opinie, spraw aby chcieli się nimi dzielić. Webankieta oferuje kilka rodzajów wysyłki (link, QR kod, wysyłka na maila, SMS), dzięki którym możesz zadbać, aby wypełnianie było proste i szybkie. Jeśli decydujesz się na e-mail nie musisz martwić się o dostarczalność – ankietę możesz wysłać z własnego serwera pocztowego, dzięki czemu trafi do SPAMu

Personalizacja pod uczestnika i wydarzenie

Organuzujesz dziesiątki eventów, webinarów lub szkoleń? Wiemy jak oszczędzić Twój czas i wysiłek. Dzięki dostępnym w Webankiecie regułom wyświetlania, ankiety po wydarzeniu nie musisz przygotować osobno dla każdego eventu. Reguły ustawiasz raz, a konkretne pytanie, część ankiety czy informacja z kodem rabatowym na kolejne wydarzenie trafia tylko do wybranych uczestników.

Badaj nastroje pracowników i klientów

Stały monitoring spadków i wzrostów

Aby zbadać wzrosty lub spadki popularności wydarzeń w czasie, nie musisz pobierać danych i tworzyć skomplikowanych tabel w Excelu. Jedną z funkcji naszego narzędzia są trendy, dzięki którym na pierwszy rzut oka zobaczysz zmiany ocen w czasie, wychwycisz gwałtowne spadki i odkryjesz ich przyczynę. Trendy otrzymujesz w postaci czytelnego wykresu, gotowego do rozesłania w organizacji. 

Tworzenie raportów może być proste i przyjemne

Raporty, które generują się same

Na pewno nie masz ochoty ani czasu na ręczne tworzenie zestwień w Excelu. Dobrze to wiemy, dlatego w Webankiecie czekają na Ciebie automatycznie generowane raporty, gotowe do wysyłki od razu, bez przenoszenia ich choćby do prezentacji w Powerpoincie. Kilkoma kliknięciami wygenerujesz czytelny PDF z oceną wydarzenia lub prześlesz link do raportu LIVE, w którym każdy na żywo może śledzić naplywające opinie.

Klienci wysyłający ankiety po wydarzeniach pytają nas o:

Stwórz darmowe konto na naszej platformie