ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Raport pracy zdalnej

Ankieta online pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie, kontrolować przebieg pracy Twojego zespołu i szybko odpowiadać na zmieniające się potrzeby pracowników.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Nie wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do pracy z domu. Zdalne wykonywanie obowiązków znacznie różni się od standardowej pracy w biurze. Dlatego tak ważny jest stały monitoring pracowników – szczególnie w początkowej fazie pracy zdalnej.

Badanie pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie, kontrolować przebieg pracy i szybko odpowiadać na zmieniające się potrzeby zespołu. To doskonałe narzędzie, dzięki któremu zyskasz wszelkie niezbędne informacje i utrzymasz kontakt z zespołem – nawet mimo braku bezpośredniego kontaktu w biurze.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający