Dlaczego niewłaściwe osoby zajmują stanowiska kierownicze?

Czy Twoi pracownicy dobrze wywiązują się z powierzanych zadań? Wykorzystaj ocenę wzajemną 360 stopni i zyskaj pełny obraz pracownika, a do tego obiektywne narzędzie do przyznawania podwyżek i awansów.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Poznaj zalety Oceny Wzajemnej 360 stopni

Obiektywna ocena pracowników

Nikt nie lubi być tendencyjnie oceniany. Dzięki spojrzeniu na pracownika z kilku perspektyw, zyskujesz skuteczne i obiektywne narzędzie do okresowej oceny i samooceny swoich ludzi.

Odkrycie talentów i kompetencji

Najlepsi pracownicy to nie zawsze ci, którzy najgłośniej mówią o swoich sukcesach. Ocena Wzajemna 360 ukryte talenty i kompetencje w firmie, dzięki feedbackowi pochodzącemu nie tylko od przełożonego, ale i współpracowników.

Poznanie mocnych i słabych stron firmy

Jeśli chcesz być dobrym liderem, musisz być otwarty na krytykę. Bez wiedzy na temat twoich mocnych i słabych stron niezwykle ciężko będzie Ci rozwinąć się i sprawić, by twoja firma osiągała sukcesy.

Budowanie kultury feedbacku

Szczerość to podstawa udanej relacji pracowników z przełożonymi. Daj pracownikom narzędzie do nieskrępowanego dzielenia się opinią – kształtuj kulturę feedbacku i otwartej komunikacji w zespole.

Funkcje, które możesz wykorzystać
przy badaniu Ocena Wzajemna 360

Automatyczna wysyłka ankiet

Jednym kliknięciem wysyłaj kwestionariusz do wszystkich uczestników badania, a następnie przypominaj o wypełnieniu tym, którzy jeszcze tego nie zrobili. Dzięki konfiguracji własnego serwera pocztowego SMTP e-maile wysyłane do pracowników masowo nie będą wpadały do spamu.

Dostosowanie szaty graficznej

Z Webankietą możesz przystosować wygląd kwestionariusza do swoich potrzeb. Dostosuj szatę graficzną i wygląd pytań, spersonalizuj zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu i sam formularz, by zapewnić pracownikom jak najlepsze doświadczenie w trakcie wypełniania.

Wzory ankiet gotowe do użycia

Przygotowanie poprawnego merytorycznie kwestionariusza Oceny Wzajemnej 360 stopni może być czasochłonne. Skorzystaj z gotowych wzorów przygotowanych przy współpracy z ekspertami branży HR. W panelu znajdziesz szablony, które po krótkim przystosowaniu będą z powodzeniem służyć badaniom w Twojej organizacji. 

Dostęp do wyników i raportów

Wykorzystaj maksymalnie zebrany feedback. Użyj narzędzi analitycznych do filtrowania wyników, a także przygotuj eleganckie raporty z indywidualnego badania pracownika (wykresy pajączkowe) lub dla porównania wyników w zespole. Raporty można przygotować dla badań 180/270/360 stopni, także pobrać surowe dane do dalszej obróbki. 

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Odpowiadamy na pytania klientów

Stwórz darmowe konto na naszej platformie