Intuicyjna platforma do zbierania feedbacku dla specjalistów HR

Monitoruj nastroje w organizacji, żeby precyzyjnie zdiagnozować kondycję różnych obszarów firmy. Zapewnij swoim pracownikom anonimowość i bezpieczeństwo przekazywanych informacji, aby chętniej dzielili się feedbackiem.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Optymalizuj swoje strategie HR na podstawie analizy danych

Proste zbieranie feedbacku

Z platformą Webankieta szybko i sprawnie przygotujesz ankietę, która dostarczy Ci cennego feedbacku od pracowników. Obsługa narzędzia nie wymaga wiedzy technicznej.

Gotowe szablony i automatyczna wysyłka

Skorzystaj z gotowych szablonów badań HR dla pracowników i kandydatów. Za pomocą kilku kliknięć zautomatyzuj ich dystrybucję w swojej organizacji.

Bezproblemowa analiza danych

Nie musisz mieć wiedzy specjalistycznej, aby wyciągnąć cenne wnioski z realizowanych badań. Użyj rankingów, trendów i filtrów i innych opcji naszej intuicyjnej analityki.

Automatyczne raporty i dzielenie się wiedzą

Zaoszczędź czas dzięki automatycznemu generowaniu raportów i łatwemu udostępnianiu wyników zespołowi HR, menedżerom i całej organizacji.

Starquestion* – lider wśród narzędzi badawczych według użytkowników Capterra

*Starquestion to marka Webankiety na rynki zagraniczne. Dane z Capterra 2023

Webankieta pozwoliła nam zagwarantować pracownikom anonimowość badania. W zbieraniu wyników pomogła nam możliwość automatycznej wysyłki przypomnień do wypełnienia ankiety – bez nich z pewnością nie osiągnęlibyśmy tak wysokiego wskaźnika odpowiedzi.

Sebastian Srebnicki

Kierownik Projektów w innogy

Uwolnij potencjał badań HR z pomocą platformy Webankieta

Pełna gwarancja anonimowości

Z platformą Webankieta zagwarantujesz pełną anonimowość uczestnikom badań, a także poufność danych, zebranych do analizy, usuwając informacje wrażliwe. Zapewniamy ponadto, że Twoje dane są bezpieczne i zgodne z przepisami RODO.

Łatwa konfiguracja ankiety

Skorzystaj z bogatej kolekcji gotowych szablonów ankiet, albo naszego kreatora opartego na sztucznej inteligencji. Ustaw automatyczną wysyłkę badań cyklicznych, by zaoszczędzić czas i zasoby niezbędne do przygotowania ankiet.

Intuicyjne narzędzia do analizy danych

Uprość proces analizy danych HR w organizacji. Skorzystaj z prostych w obsłudze narzędzi, takich jak ranking, filtry, trendy czy tabele krzyżowe, aby w mig wyciągnąć znaczące wnioski i wdrożyć je w swojej strategii działań HR.

Prosta obsługa raportowania i integracji

Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od wygenerowania czytelnego raportu z badań i podzielenia się nim w organizacji. Trzymaj rękę na pulsie ankiet HR, dzięki automatyzacji i łatwej integracji danych z systemami HRM i ATS.

Recenzje klientów: Odkryj wpływ Webankiety na Twój sukces

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

osoba

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Kluczowe dla powodzenia projektu Voice of Customer jest zintegrowanie wewnętrznych systemów klienta z oprogramowaniem do badań online. Pierwsze doświadczenia z systemem okazały się na tyle zachęcające, że Medicover Polska zdecydował się przenieść wszystkie prowadzone badania na platformę Webankieta.

osoba

Beata Dąbrowska

Coordinator of Market Research and Analysis w Medicover Polska

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający

Stwórz darmowe konto na naszej platformie