Pracuj z najlepszymi specjalistami w branży

Poznaj prawdziwe powody odejścia pracowników. Przeprowadź ankietę Exit Interview, łatwo wyciągnij wnioski dzięki narzędziom analitycznym i generuj raporty, które pomogą Ci zatrzymać w firmie najzdolniejszych ludzi.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Chcesz rozpocząć badania? Pomożemy Ci!

Umów się na darmową konsultację z naszym specjalistą, który pomoże Ci:

 • postawić pierwsze kroki w badaniu Exit Interview,
 • zintegrować ankiety z Twoimi systemami i programami dla HR,
 • udowodnić zarządowi, że inwestycja w badania odchodzących pracowników się opłaca.

 

 

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Zaufanie to podstawa naszej współpracy. Sprawdź co sądzą o nas nasi klienci.

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Santander logo
Zobacz wszystkie opinie strzałka w prawo strzałka w prawo

Nie zgaduj, co jest ważne dla pracowników – pytaj
Dzięki badaniu Exit interview

Odkryjesz przyczyny odejścia

Coraz więcej pracowników składa wypowiedzenie? Dowiedz się, co jest tego powodem, zanim najlepsi członkowie Twojego zespołu przejdą do konkurencji.

Poprawisz wizerunek pracodawcy

Zadbaj o Employer Branding i spraw, żeby Twoja firma nie była przedstawiana w negatywnym świetle na forach dla pracowników i portalach kandydatów.

Zobaczysz co oferuje konkurencja

W ankiecie Exit Interview możesz zadać pytanie o nowe miejsce pracy. Dzięki gwarancji poufności były pracownik może zdradzić Ci jakie warunki proponuje konkurencja i dlaczego są oceniane lepiej niż Twoje.

Dowiesz się jak zatrzymać pracowników

Zdobycie nowego pracownika jest dużo droższe niż utrzymanie wartościowych członków zespołu. Dowiedz się, czy firma stara się zatrzymać najlepszych, czy pozwolono im odejść, bez podjęcia prób negocjacji.

Sprawdź jak Webankieta ułatwi Ci badanie satysfakcji pracowników

Gotowy szablon z możliwością personalizacji

Wiemy, że czas to bezcenny zasób. Dlatego przy współpracy ze specjalistami z branży HR przygotowaliśmy intuicyjne i łatwe w wypełnianiu szablony badań satysfakcji pracowników.

Gotowe wzory możesz łatwo spersonalizować – zadbaj o odpowiednią szatę graficzną, a jeśli pracownicy wyrażą zgodę na jawne badanie, sporządź imienne zaproszenie.

Gwarancja anonimowości dla pracownika

Krytykowanie przełożonych pod nazwiskiem może budzić obawy personelu. Zapewnij swoich pracowników, że ankieta jest bezpieczna i anonimowa, a najważniejszy dla Ciebie jest szczery feedback.

Automatyczna wysyłka

Ustaw wysyłkę raz i zbieraj regularnie feedback od pracowników. Dobierz najwygodniejszą formę dystrybucji badania do możliwości personelu (e-mail, link, SMS, QR kod, ankieta na stronie).

Wspólna praca HR i nie tylko

Twórz ankiety i dziel się wynikami z zespołem specjalistów HR. Ustaw alert, który niezwłocznie poinformuje odpowiednie osoby o sytuacji kryzysowej, wymagającej pilnej interwencji.

Raporty cykliczne + wyniki na żywo

Z Webankietą łatwo udostępnisz wyniki badań. Każda osoba posiadająca link do raportu LIVE może śledzić napływające wyniki w czasie rzeczywistym. Można też szybko pobrać estetyczny i bogaty w wykresy raport z badań w wygodnym formacie (DOCX, PDF, etc.) albo ustawić ich cykliczną wysyłkę na adresy menedżerów, których dotyczy opinia.

Zaawansowana analiza w zasięgu kliknięcia

Poddaj zebrany feedback dalszej analizie, żeby realnie wpłynąć na satysfakcję i zaangażowanie pracowników. Dzięki narzędziom analitycznym możesz m.in. filtrować wyniki np. według działu pracownika, jego stażu pracy, pozycji itd. Możesz też jednym kliknięciem tworzyć rankingi i śledzić zmianę zadowolenia pracowników w czasie.

Odpowiadamy na pytania klientów związane z Exit Interview

Stwórz darmowe konto na naszej platformie