Czy klient może łatwo wypełnić formularze na Twojej stronie?

Technologia ma pomagać w prowadzeniu biznesu, a nie utrudniać życie. Zacznij wykorzystywać formularze zgłoszeniowe – ułatw swoim pracownikom i klientom nawet skomplikowane procedury.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Dobry formularz zgłoszeniowy to wiele korzyści:

Automatyzacja zbierania danych

Formularze mogą być automatycznie wysyłane po zakończeniu transakcji, firmowym zabraniu czy dodawane do mailingu, słowem – tam gdzie ich potrzebujesz. Webankietę łatwo zintegrujesz z programami, których używasz na co dzień.

Spełnienie wszystkich wymogów prawnych

Miej pewność, że zbierasz dane i zgłoszenia zgodnie z prawem. W Webankiecie do ochrony danych i RODO podchodzimy bardzo poważnie, a do formularzy zgłoszeniowych możesz łatwo dodać odpowiednie klauzule.

Ułatwiony dostęp do produktów i usług

Im krótsza i prostsza droga do złożenia zamówienia, zapisu czy zgłoszenia prośby o kontakt, tym większa szansa, że wszyscy zainteresowani dotrą do końca formularza.

Zmniejszenie wysiłku obu stron

Ty masz wszystkie dane zgromadzone i gotowe do analizy w jednym miejscu, a osoba która wypełnia formularz może zrobić to szybko i wygodnie – na telefonie lub komputerze.

Poznaj funkcje, które pomogą Ci w zbieraniu danych i zgłoszeń:

Gotowe szablony pytań i formularzy

Nasze szablony pytań dostosowane są do potrzeb formularza m.in. zbierania adresów e-mail, pytania o wiek, numer telefonu czy wskazywania daty. Nie musisz ręcznie tworzyć pytań – wystarczy wybrać je z listy. Oprócz tego przygotowaliśmy też gotowe szablony formularzy, które opublikujesz w kilka minut. 

 

Łatwe i przyjemne wypełnianie

To, jak prezentuje się formularz może skutecznie zachęcić (lub zniechęcić) do wypełniania. Wszystkie skórki ankiet dostępne w naszym systemie mają nowoczesny, estetyczny wygląd, który sprawia że wypełnianie jest przyjemne. Jeśli chcesz możesz dostosować je do własnych potrzeb (wgrać logo, zmienić kolory) lub dodać własną skórkę. 

Pewność bezpieczeństwa danych

W Webankiecie z łatwością stworzysz i wyślesz formularze w 100% zgodne z wymogami RODO. Korzystając z naszej platformy możesz mieć pewność, że gromadzone dane są bezpieczne.

Wszystkie funkcje w zasięgu kliknięcia

Chcesz wykorzystać formularz do konkursu “kto pierwszy ten lepszy” – skorzystaj z funkcji limitu wypełnień. Pracownicy zgłaszają się na warsztaty z ograniczoną liczbą miejsc? Wystarczy, że ustawisz limit odpowiedzi. Możesz też decydować, że dane pytanie lub sekcja formularza nie wyświetli się w określonych przypadkach. Słowem – w Webankiecie łatwo stworzysz dokładnie takie badanie, jakie chcesz. 

Łatwe dzielenie się wynikami

Formularze mogą być wykorzystywane przez całą firmę, dlatego zadbaliśmy o to, aby dzielenie się wynikami z wieloma działami i pracownikami było naprawdę proste. Dajemy Ci Możliwość współdzielenia projektu, a więc wspólnej pracy nad formularzami, a także tworzenia kont read-only, które dadzą wgląd w projekt lub wyniki innym osobom z firmy.

Tworzenie raportów może być proste i przyjemne

Proste, automatyczne raportowanie

Ułatwiamy nie tylko tworzenie formularzy, ale i raportowanie wyników. Jeśli potrzebujesz dostępu do zawsze aktualnych zgłoszeń z formularza wygeneruj link do Raportu Live lub ustaw mailowy alert o każdym nowym wypełnieniu. Dla formularzy umieszczonych na stronie lub w mailingu na stałe możesz ustawić cykliczną wysyłkę raportu i wybrać format – PDF, DOCX itd. Raporty generują się automatycznie, więc nie musisz martwić się znajomością Excela.

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Odpowiedzi na pytania klientów związane formularzami online:

Stwórz darmowe konto na naszej platformie