Czy pracownicy czują, że mają realny wpływ na życie firmy?

Przepływ informacji w Twojej firmie nie jest taki, jak powinien? Wykorzystaj ankiety komunikacji wewnętrznej – ułatw pracownikom podejmowania decyzji i wzmocnij ich zaangażowanie.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Wprowadź do firmy ankiety komunikacji wewnętrznej
i zyskaj narzędzie do:

Szybkiego podejmowania decyzji

Organizacja integracji, wybór benefitów czy umówienie firmowego spotkania jest męczące i czasochłonne? Dzięki ankietom zbierzesz potrzebne informacje w kilka minut i zyskasz pewność, że ważne wiadomości dotrą do wszystkich w odpowiednim czasie.

Mądrego zarządzania budżetem HR

Budżet na wydarzenia i szkolenia dla pracowników zawsze jest ograniczony. Podejmuj decyzje na podstawie feedbacku od pracowników i miej pewność, że najlepiej dysponujesz dostępnymi środkami.

Sprawiedliwego zbierania głosów

Zamiast zapewniać pracowników, że ich zdanie ma znaczenie, daj im narzędzie do dzielenia się opinią. Prowadź firmowe konkursy, głosowania i wybory, w których każdy może wziąć udział na równych zasadach.

Wysłuchiwania wrażliwych opinii

Nie ma lepszego sposobu na wykrycie niepokojących zachowań (np. dyskryminacji, mobbingu), niż anonimowa ankieta. Daj swoim pracownikom możliwość szczerych wypowiedzi, bez obaw o konsekwencje.

Pomożemy Ci usprawnić pracę zespołu HR
Zobacz funkcje, które przydadzą się w komunikacji wewnętrznej

Wgląd, który zachęca do wypełniania

Możesz skorzystać z gotowej skórki i przygotować ankietę na naszym szablonie w kilka minut lub puścić wodze fantazji i stworzyć własny, niepowtarzalny design, który przyciągnie uwagę i zachęci do wypełnienia. Dobrą praktyką jest tworzenie ankiet komunikacji wewnętrznej w barwach i z logiem firmy.

Wysyłka tak, jak Ci najwygodniej

Ankiety możesz wysyłać na e-mail pracowników z naszego lub własnego serwera, mając pewność że nie trafi do SPAM-u. A to nie jedyny sposób wysyłki ankiet. Możesz udostępniać je przez link, kod QR, a nawet umieszczać na stronie – słowem tam, gdzie pracownicy mają do nich najlepszy dostęp.

Informacje bez czekania i przypominania

Zapomnij o ręcznym wysyłaniu maili, chodzeniu i przypominaniu o ankiecie, głosowaniu czy konkursie. Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego w Webankiecie wysyłkę ustawiasz raz, a przypomnienia wysyłają się same i tylko do tych, którzy jej nie wypełnili. Wszystkie wyniki masz w jednym miejscu, więc analizę możesz rozpocząć od razu po zakończeniu ankiety.

Jeden formularz zamiast wielu obowiązków

Wykorzystaj ankiety komunikacji wewnętrznej jako formularz zapisu na wszystko czego akurat potrzebujesz. Zapisy na kursy językowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia czy benefity – wszystko to zorganizujesz za pomocą prostej ankiety, zgromadzisz wyniki w jednym miejscu i w końcu znajdziesz czas na ważniejsze zadania lub odpoczynek.

Proste ustawienia na skomplikowane zadania

Masz do rozdania tylko 10 biletów na całą firmę? Organizujesz konkurs na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy? Twoje problemy rozwiązą limity wypełnień i kwotowanie. Chcesz zaoferować nagrodę po wypełnieniu ankiety? Możesz zostawić informację zwrotną na wkranie podziękowania.

Nasze funkcje oferują proste rozwiązanie nawet dla skomplikowanych zadań, a dział supportu chętnie pomoże w ich doborze i ustawieniu.

Automatyczne raporty & Team Work

Raporty generują się automatycznie – zapomnij o godzinach spędzonych w Exelu. Jeśli potrzebujesz dostępu do wyników na żywo, wystarczy wygenerować link. Dla regularnych badań polecamy cykliczną wysyłkę raportu w wybranym formacie – PDF, DOC itd.

Działy HR składają się z ludzi i pracują dla ludzi, więc w projektach bierze zwykle udział wiele osób. Webankieta umożliwia wspólne prace nad badaniem m.in. przez tworzenie kont read-only czy współdzielenie konta.

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Odpowiadamy na pytania klientów:

Stwórz darmowe konto na naszej platformie