ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Formularz kontaktu

Szybkość reakcji na zgłaszane przez użytkowników problemy ma ogromny wpływ na satysfakcję klienta i jego opinię na temat firmy.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Warto skorzystać z formularza kontaktowego online, czyli ankiety internetowej, w której szybko i w prosty sposób klient będzie mógł zgłosić problem, który następnie skierowany zostanie do konkretnego specjalisty.

W ankiecie dokonać można wstępnej selekcji przyczyny kontaktu oraz otrzymać dane do klienta. Dzięki temu można w szybki sposób odpowiedzieć na kontakt i zapobiec odejściu klienta bądź spadkowi jego satysfakcji ze świadczonych usług.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający

Szybkość reakcji na zgłaszane przez użytkowników problemy ma ogromny wpływ na satysfakcję klienta i jego opinię na temat firmy.