Stwórz ankietę przyjemną w wypełnianiu

Zainspiruj się i zacznij tworzyć ankiety online!

Sprawdź poniżej darmowe szablony ankiet online i rozpocznij tworzenie ankiety w naszym prostym programie do ankiet.

Badania klientów (UX,CX)

Podstawą badań klienta i użytkownika jest zadawanie właściwych pytań, właściwym ludziom i we właściwym czasie. Badaj opinie swoich klientów oraz użytkowników Twoich produktów, żeby zrozumieć ich potrzeby. Sprawdź poniżej darmowe szablony ankiet online i rozpocznij tworzenie własnych badań nawet w kilka minut, dzięki intuicyjnej obsłudze platformy.
Zobacz wszystkie strzałka w prawo strzałka w prawo

Biznes & Marketing

Prowadzenie działań w obszarze biznesu i marketingu wymaga starannego planowania oraz śledzenia zmian na rynku. Dlatego oferujemy dostęp do darmowych szablonów ankiet online, które są specjalnie dostosowane do potrzeb działów biznesowych i marketingowych. Dzięki nim oszczędzisz czas i wysiłek potrzebny na tworzenie własnych ankiet. Te gotowe szablony są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w gromadzeniu kluczowych informacji od pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Niezależnie od tego, czy planujesz zbierać opinie na temat nowego produktu, oceniać efektywność kampanii marketingowej, czy też oceniać poziom satysfakcji klientów, nasze szablony ankietowe ułatwią Ci to zadanie.  
Zobacz wszystkie strzałka w prawo strzałka w prawo

Badania branżowe

Badania rynku, ankiety dla pracowników i klientów, i kwestionariusze dla edukacji to tylko część popularnych zastosowań ankiet internetowych. Badania online równie dobrze sprawdzą się jako narzędzie do wykonania testu osobowości, zbierania informacji demograficznych, czy też feedbacku dotyczącego zdrowego trybu życia, diety lub do przeprowadzenia testu postaw rodzicielskich. Sprawdź darmowe szablony ankiet online i od razu rozpocznij własne badanie. 
Zobacz wszystkie strzałka w prawo strzałka w prawo

Odkrywaj, ucz się, oszczędzaj 🤩

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, otrzymuj zniżki, uczestnicz w webinarach i pobieraj darmowe materiały edukacyjne. Zapisz się i dołącz do społeczności Webankiety.

  Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

  Doceniają nas użytkownicy z całego świata

  Wykorzystaj Webankietę do badań swojej grupy docelowej

  • Badania klientów

   Popraw doświadczenia klientów, słuchając ich głosu, mierząc satysfakcję i wskaźnik Net Promoter Score, zarówno jednorazowo, jak i po każdym kontakcie z organizacją.

  • Badania pracowników

   Pracuj nad zadowoleniem i rozwojem pracowników, badając ich poziom zaangażowania, ewaluując poziom umiejętności i badając zdanie dotyczących sytuacji w organizacji.

  • Badania użytkowników

   Popraw użyteczność swojej strony, zwiększ konwersję i zadowolenie z oferowanych funkcji. Dowiedz się co budować w następnej kolejności i gdzie Twój serwis ma braki.

  • Badania rynku

   Dowiedz się więcej o swojej grupie docelowej, jak oceniają Twoje działania i co jeszcze może zrobić, by dostarczać lepszą jakość produktów i usług.

  • Inne badania

   Głosowania, badania jakości życia i opinii publicznej, ankiety do prac naukowych i do pracy magisterskiej – Webankieta pomoże Ci na każdym etapie badania.