Dlaczego pracownicy nie chcą angażować się w życie firmy?

Badania HR dowodzą, że zadowolony pracownik jest bardziej zaangażowany i zmotywowany w pracy. Wypróbuj najbardziej znane metody pomiaru satysfakcji (ESAT) i zaangażowania (eNPS) pracowników, trzymaj rękę na pulsie i łatwo poznaj  słabe i mocne strony firmy.  

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Poznaj zalety badania satysfakcji i zaangażowania pracowników

Wzost wydajności pracy

Usatysfakcjonowany i zmotywowany pracownik to najlepsze, co może Cię spotkać. Wzrost zaangażowania zespołu przełoży się na wyższą efektywność pracy i lepsze wyniki finansowe firmy.

Lepszy wizerunek organizacji

Jeśli zależy Ci na działaniach w zakresie Employer Brandingu, wiesz doskonale, że badania pracowników to trafna inwestycja. Firma dbająca o pracowników, starająca się poznać ich potrzeby, to wizytówka przyciągająca niczym magnes.

Szybka identyfikacja problemów

Badaj zaangażowanie pracownika i poznaj największe trudności i obawy, z jakimi spotyka się w pracy. Bieżące monitorowanie satysfakcji pozwala na rozpoznanie i usunięcie problemów, jeszcze zanim urosną do rangi kryzysu i spowodują odejście pracowników.

Kształtowanie kultury feedbacku

Pokaż pracownikom, że zależy Ci na ich opiniach. Wykorzystując zebrany feedback do wprowadzenia realnych zmian, wpływasz pozytywnie na jej kulturę. Poprawa komunikacji i lepszy przepływ informacji w firmie to wartość nie do przecenienia.

Sprawdź jak Webankieta ułatwi Ci badanie satysfakcji pracowników

Gwarancja anonimowości dla pracownika

Krytykowanie przełożonych pod nazwiskiem może budzić obawy personelu. Zapewnij swoich pracowników, że ankieta jest bezpieczna i anonimowa, a najważniejszy dla Ciebie jest szczery feedback.

Spersonalizowana ankieta

Przygotuj intuicyjny i łatwy w wypełnianiu kwestionariusz. Zadbaj o odpowiednią szatę graficzną, a jeśli pracownicy wyrażą zgodę na jawne badanie, sporządź imienne zaproszenie do wzięcia udziału i spersonalizuj kwestionariusz ankiety.

Gotowe szablony &
Automatyczna wysyłka

Wiemy, że czas to bezcenny zasób. Dlatego przy współpracy ze specjalistami z branży HR przygotowaliśmy gotowe szablony badań satysfakcji pracowników.

Oszczędność czasu dotyczy też wysyłki, którą ustawiasz tylko raz. Dobierz najwygodniejszą formę dystrybucji badania do możliwości personelu (e-mail, link, SMS, QR kod, ankieta na stronie).

Raporty cykliczne + wyniki na żywo

Z Webankietą łatwo udostępnisz wyniki badań. Każda osoba posiadająca link do raportu LIVE może śledzić napływające wyniki w czasie rzeczywistym. Można też szybko pobrać estetyczny i bogaty w wykresy raport z badań w wygodnym formacie (DOCX, PDF, etc.) albo ustawić ich cykliczną wysyłkę na adresy menedżerów, których dotyczy opinia.

Badaj nastroje pracowników i klientów

Zaawansowana analiza w zasięgu kliknięcia

Poddaj zebrany feedback dalszej analizie, żeby realnie wpłynąć na satysfakcję i zaangażowanie pracowników. Dzięki narzędziom analitycznym możesz m.in. filtrować wyniki np. według działu pracownika, jego stażu pracy, pozycji itd. Możesz też jednym kliknięciem tworzyć rankingi i śledzić zmianę zadowolenia pracowników w czasie.

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Odpowiadamy na pytania klientów

Stwórz darmowe konto na naszej platformie