Zbieraj opinie kandydatów, analizuj i raportuj w jednym miejscu

Badania Candidate Experience wpływają na znacznie więcej niż tylko jakość rekrutacji. Wykorzystaj wyniki badania kandydatów do budowania pozytywnego wizerunku marki i poprawy doświadczeń pracownika. 

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Przejmij kontrolę nad jakością Twoich rekrutacji
Poznaj zalety ankiet Candidate Experience

Pełny obraz rekrutacji

Monitoruj cały proces rekrutacji i dowiedz się, czy coś poszło źle i dlaczego tak się stało. Miej pod kontrolą wszystkie elementy wpływające na doświadczenie kandydata.

Employer Branding

Słuchaj tego, co mają do powiedzenia Ci, którzy chcą u Ciebie pracować. Daj się poznać jako firma otwarta na potrzeby kandydata i nie pozwól, aby negatywne doświadczenia z rekrutacji zniszczyły odbiór Twojej marki.

Niższe koszty pozyskania pracownika

Zdobycie dobrych pracowników jest dużo droższe, niż ich utrzymanie. Popraw jakość rekrutacji – nie marnuj czasu i pieniędzy na procesy z góry skazane na porażkę.

Opracowanie idealnego procesu

Dzięki możliwości grupowania odpowiedzi według lokalizacji, rekrutacji, rekrutera czy działu, jesteś w stanie porównywać ze sobą poszczególne wyniki i nauczyć rekruterów najlepszych praktyk.

Zaufanie to podstawa naszej współpracy. Sprawdź co sądzą o nas nasi klienci.

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Santander logo
Zobacz wszystkie opinie strzałka w prawo strzałka w prawo

Funkcje, które ułatwią Ci badania kandydatów

Wysyłka jednym kliknięciem &
Automatyczne przypomnienie

Integracja z ATS pozwala na automatyczną wysyłkę ankiety, po zakończeniu konkretnego etapu rekrutacji. Nie musisz nawet przygotowywać treści badania – otrzymujesz od nas gotowy, ekspercki szablon, z możliwością edycji. 

Przypomnienia o wypełnieniu ankiety też wyślą się same i tylko do tych, którzy nie wzięli udziału w badaniu. Dzięki temu bez wysiłku zwiększysz response rate.

Alert o każdym krytycznym wyniku na e-mail

Trzymaj rękę na pulsie – dzięki alertom od razu dowiesz się o każdym niepokojącym incydencie, szybko naprawisz błędy i zapobiegniesz rezygnacji kandydatów w przyszłości. Nie musisz nawet logować się do Webankiety, ani szukać krytyka wśród setek wypełnień – powiadomienia wysłane są automatycznie na Twój e-mail.

Wspólna praca nad jednym projektem

Rzadko jest tak, że jedna osoba odpowiada za cały proces rekrutacji. W Webankiecie masz możliwość współdzielenia projektu, a więc wspólnej pracy nad ankietami, a także tworzenia kont read-only, które dadzą wgląd w projekt innym zainteresowanym osobom z firmy.

Tworzenie raportów może być proste i przyjemne

Zaawansowana analiza (trendy, rankingi, filtry i dużo więcej)

Wystarczy kilka kliknięć w panelu, aby na pierwszy rzut oka zauważyć zależności między cechami kandydatów, przebiegiem procesu rekrutacji, jej oceną. W kilka minut możesz przefiltrować wyniki, obejrzeć trendy, a nawet stworzyć czytelne rankingi rekrutacji. Bez specjalistycznej wiedzy i ręcznej analizy w Excelu.

Automatycznie generowane raporty:
Wyniki LIVE lub cykliczne PDF

Aktualne wyniki możesz mieć zawsze pod ręką. Feedback od kandydatów z czytelną prezentacją danych może trafiać do działu HR lub zarządu, w postaci raportów i dashboardów odświeżanych na żywo

Raporty mogą też cyklicznie trafiać do wybranych osób lub zespołów. Jedyne co musisz zrobić to zdecydować, z jaką częstotliwością ma nastąpić automatyczna wysyłka

Odpowiedzi na pytania klientów związane z Candidate Experience:

Stwórz darmowe konto na naszej platformie