Zadbaj o wysokie kwalifikacje swoich pracowników

Chociaż kojarzą się głównie z edukacją, testy kompetencji idealnie sprawdzają się w biznesie. Narzędzie to pozwala szybko i niskim kosztem zweryfikować poziom wiedzy i doświadczenie pracowników, optymalizując pracę działów HR, organizatorów szkoleń czy rekruterów.

Zaufało nam ponad 5000 klientów:

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Odkryj zalety prowadzenia testów online w swoim zespole:

Natychmiastowy feedback

Nie trać czasu na ręczne sprawdzanie wyników. Poznasz je niezwłocznie po zakończeniu testu. Zdecyduj, czy wyświetlić wynik na ekranie respondenta, czy wysłać go na adres e-mail wraz ze spersonalizowaną wiadomością.

Stały monitoring wiedzy i kompetencji

Pracownicy BOK i sprzedawcy powinni regularnie podnosić swoją wiedzę, by zapewnić wysoki poziom usług i doskonale znać aktualną ofertę. Testy kompetencji pozwalają na regularny monitoring kwalifikacji i odesłanie pracownika na szkolenie w razie potrzeby.

Identyfikacja wad i zalet szkoleń

Feedback uczestników szkoleń jest kluczowy dla ich organizatorów i prowadzących. Jeśli testy kompetencji wypadają niezadowalająco, konieczne może być dostosowanie poziomu zajęć i oferty warsztatów do możliwości grupy.

Wszechstronność zastosowania

Testy online mają wiele zastosowań. Skutecznie badają kompetencje (RODO, znajomość platformy, compliance), wiedzę po szkoleniu czy doświadczenie kandydatów. Popularne wśród specjalistów HR są też testy psychologiczne i osobowości.

Doceniają nas użytkownicy z całego świata

Zaufanie to podstawa naszej współpracy. Sprawdź co sądzą o nas nasi klienci.

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Santander logo
Zobacz wszystkie opinie strzałka w prawo strzałka w prawo

Sprawdź funkcje Webakiety, które możesz wykorzystać podczas testów:

Spersonalizowany szablon testu

Dostosuj wygląd testu kompetencji do swoich potrzeb. Wybierz szatę graficzną, rodzaj zadawanych pytań i ich prezentację, aby zapewnić respondentom jak najlepsze doświadczenie w trakcie wypełniania testu. 

Wygodna wysyłka

Wybierz optymalną formę dystrybucji testów. Wysyłaj zaproszenia do wypełnienia formularzy przez e-mail, link, QR kod lub na stronie internetowej. Skorzystaj z własnego serwera pocztowego SMTP, żeby zminimalizować ryzyko przekierowania wiadomości do spamu.

Autorskie ustawienia testów

Wyświetlaj pytania losowo, ustaw limit czasu wypełnienia (na stronę lub całą ankietę). Automatycznie ustaw start i zakończenie badania. Ze względów formalnych lub bezpieczeństwa, ogranicz czasowo dostęp do testu kompetencji (po upływie określonego czasu link do ankiety nie będzie aktywny). 

Szybki dostęp do wyników

Wyniki testów otrzymasz w chwili ich zakończenia. Możesz od razu udostępnić je w swoim zespole (lub przełożonym) albo łatwo pobrać czytelne raporty. Ty decydujesz, kiedy i w jakiej postaci respondent otrzyma informację zwrotną.

Tworzenie raportów może być proste i przyjemne

Zaawansowana, a jednocześnie łatwa
analiza

Skorzystaj z intuicyjnych narzędzi analitycznych, dzięki którym nie tylko szybko podliczysz wyniki, ale dokonasz też ich zaawansowanej analizy. Filtruj odpowiedzi na podstawie cech pracowników, działów i innych atrybutów. Twórz rankingi i łatwo dziel się przeanalizowanymi wynikami z całą organizacją.

Odpowiadamy na pytania klientów:

Stwórz darmowe konto na naszej platformie