ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Badanie gości hotelowych

Dowiedz się, jakie są preferencje i oczekiwaniu gości hotelowych. Przeprowadź ankietę i szybko przekonaj się, czy Twój hotel jest dopasowany do oczekiwań potencjalnych klientów.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Prowadzisz hotel lub pensjonat? W takim razie wiesz, że każdy szczegół ma znaczenie.

Dzięki prostej ankiecie dla hotelu masz szansę szybko dowiedzieć się jakie są preferencje i oczekiwania osób, które zatrzymują się w hotelach. Dzięki temu łatwo wyciągniesz wnioski na temat poszczególnych obszarów działania Twojego ośrodka – od wystroju, po cenę pokoju, aż do oceny dostępności miejsca parkingowego. Czytelny raport pomoże Ci spojrzeć na Twój ośrodek oczami gościa, w sposób bardziej krytyczny i neutralny.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający