ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Ocena restauracji

Chcesz wiedzieć, czego od restauracji oczekują potencjalni klienci? Przeprowadź krótkie badanie oczekiwań i prowadź restaurację dopasowaną do gustu klientów.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Dzięki niej zgromadzisz nie tylko opinie na temat Twojej kuchni, ale dowiesz się jakie są preferencje i oczekiwania konsumentów.

Platforma Webankieta umożliwia szybkie i proste stworzenie kwestionariusza, do którego link możesz rozesłać e-mailem lub umieścić na stronie internetowej czy facebook’u restauracji. Dzięki analizie wyników możesz dostosować swoje menu, ceny czy godziny otwarcia restauracji do oczekiwań obecnych klientów, jak i przyciągnąć nowych gości.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający