ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Samoocena pracownika wzór ankiety

Samoocena pracownika może być jednym z najważniejszych elementów oceny rocznej lub ewaluacji pracownika przed podjęciem decyzji o awansie lub podwyżce. Skorzystaj z gotowego wzoru ankiety i od razu zacznij badania ze swoimi pracownikami.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Co się stanie po wybraniu szablonu?
Wyślij ankietę nawet w 5 minut

  • ikonka funkcji

    Wybierz szablon, a przekierujemy Cię do rejestracji, gdzie zakładasz darmowe konto, na którym czeka skopiowana ankieta.

  • ikonka funkcji

    Ankieta jest gotowa do wysyłki. Jeśli szablon wymaga zmian, wprowadzisz je kilkoma kliknięciami.

  • ikonka funkcji

    Link do ankiety jest generowany automatycznie – skopiuj go i wyślij ankietę do respondentów jednym klikiem .

  • ikonka funkcji

    Wyniki będą spływać na Twoje konto , gdzie możesz je filtrować i analizować i jednym kliknięciem wygenerować gotowy raport.

Czym jest Ankieta Samooceny Pracownika?

Ankieta samooceny pracownika to narzędzie oceny wydajności, które umożliwia pracownikowi dokonanie subiektywnej oceny własnych osiągnięć, umiejętności oraz postawy zawodowej. Zazwyczaj jest to strukturalny kwestionariusz, który obejmuje różne aspekty pracy i pozwala pracownikowi wyrazić swoje zdanie na temat własnej wydajności w kontekście określonych kryteriów i celów organizacji.

Dlaczego przeprowadza się Ankiety Samooceny Pracownika?

  1. Rozwój zawodowy: Ankieta daje pracownikowi okazję do refleksji nad swoimi mocnymi stronami oraz obszarami, które wymagają dalszego rozwoju. Pozwala określić, jakie umiejętności mogą zostać ulepszone, co z kolei przekłada się na rozwój zawodowy.
  2. Komunikacja i feedback: Ankieta samooceny to sposób na otwartą komunikację między pracownikiem a przełożonym. Opinia pracownika może być punktem wyjścia do konstruktywnej rozmowy o osiągnięciach oraz celach do osiągnięcia.
  3. Motywacja i zaangażowanie: Udział w procesie samooceny może zwiększyć poczucie własnej wartości pracownika, wzmacniając motywację do dalszego zaangażowania w wykonywaną pracę.

Korzyści dla działu HR i Organizacji:

  1. Ocenianie wydajności: Ankieta samooceny dostarcza cennych informacji o tym, jak pracownik postrzega swoją wydajność w kontekście oczekiwań organizacji. Jest to cenne źródło danych do procesów oceny pracowniczej.
  2. Planowanie rozwoju: Na podstawie samooceny można skonstruować spersonalizowane plany rozwoju dla pracowników, które będą skupiały się na kluczowych obszarach do ulepszenia.
  3. Usprawnienie komunikacji: Przeprowadzenie samooceny może ułatwić inicjowanie konstruktywnej rozmowy między pracownikiem a przełożonym w sprawach związanych z wydajnością i rozwojem zawodowym.

Podsumowując, Ankieta Samooceny Pracownika stanowi wartościowe narzędzie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, które wspiera rozwój zawodowy pracowników oraz umożliwia lepszą ocenę ich wydajności i osiągnięć.

Samoocena pracownika to nie wszystkie badania, które możesz przeprowadzić w Webankiecie

Zobacz inne gotowe szablony ankiet dla HR

Zaufali nam

Webankieta umożliwia pozyskanie cennych informacji zwrotnych w bardzo szybki sposób. Wielu pracowników banku może podzielić się taką informacją, wykorzystując swoje narzędzia mobilne i zaraz po zakończonym warsztacie, czy szkoleniu jesteśmy w stanie zdobyć od nich feedback. Webankieta służy nam czasem także do badania oczekiwań i dokonania głębszej analizy przed szkoleniami lub warsztatami.

Norbert Stypa

Menedżer Zespołu Szkoleń w Alior Banku

Kluczowe dla powodzenia projektu Voice of Customer jest zintegrowanie wewnętrznych systemów klienta z oprogramowaniem do badań online. Pierwsze doświadczenia z systemem okazały się na tyle zachęcające, że Medicover Polska zdecydował się przenieść wszystkie prowadzone badania na platformę Webankieta.

osoba

Beata Dąbrowska

Coordinator of Market Research and Analysis w Medicover Polska

Webankieta to intuicyjne, łatwe w obsłudze narzędzie, zawierające wszystkie kluczowe funkcjonalności potrzebne w codziennym zarządzaniu procesem badań. Zapewnia ono idealny podgląd do każdego punktu styku na linii klient-firma oraz dostęp do wyników w prostej, graficznej formie. Wprowadzenie nowego kwestionariusza jest proste i szybkie, co sprawdza się przy badaniach ad hoc.

Dagmara Nosek-Piotrowska

Manager ds. Zarządzania Doświadczeniem Klienta w Vectra

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo