przykłady ankiet

Zacznij tworzyć
ankiety online!

Sprawdź poniżej darmowe szablony ankiet online i rozpocznij tworzenie ankiety w naszym prostym programie do ankiet.

Przetestuj bezpłatnie lub poznaj wszystkie możliwości

Z programu korzystają m.in.:

nationale nederlanded
Ankiety w telefonie
ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

Webankieta to działający w przeglądarce program do tworzenia i analizy ankiet online.

Za pomocą prostych kreatorów stworzysz ankietę i wyślesz ją do swojej grupy odbiorców, np. klientów, pracowników lub dowolnej grupy społecznej.

Przetestuj bezpłatnie
widok interfejsu użytkownika
ikony interfejsu

Ankiety online - jak zacząć?

Ankiety pozwalają uzyskać informacje od dużej liczby osób. Od tego jak dużo ich zbierzesz zależy to jakie pytania zadasz i w jaki sposób będziesz je formułować. Staraj się formułować je w możliwie najprostszy i zrozumiały dla odbiorcy sposób. Aby ankieta zachowala odpowiednią jakość, stosuj odpowiednie typy pytań.

Do dyspozycji masz aż 18 typów pytań, w tym pytanie typu Net Promoter Score. Jeśli potrzebujesz stworzyć ankietę na określony temat, zarejestruj się na naszej platformie i wybierz jeden z gotowych szablonów ankiet, np. Badania satysfakcji klienta, satysfakcja po kontakcie z obsługą klienta, badanie strony WWW. O tym jak stworzyć idealną ankietę dowiesz się również z artykułów na naszym blogu.