Widget na Twoją stronę internetową

Dotarcie do respondentów i namówienie ich do wypełnienia ankiety jest często dosyć dużym wyzwaniem. Szczególnie ciężko jest pozyskać informacje od tych klientów, którzy jeszcze nie skorzystali z naszej oferty. Ponieważ są dla nas zupełnie anonimowi, bardzo nam zależy aby ich „poznać”. Posiadając własną stronę internetową mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie jak to zrobić – interaktywny formularz na stronie, inaczej mówiąc — widget do ankiety.

Co to jest widget?

Widget to w pewnym sensie zminimalizowany formularz na stronie, który pojawia się samoistnie w wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz zawrzeć w nim kilka pytań lub tylko jedno jeżeli zależy Ci wyłącznie na zebraniu danych mailingowych do newslettera. Możesz dowolnie modyfikować wygląd i ustawienia swojego widgetu w taki sposób, aby spełniał on wszystkie Twoje potrzeby i wymagania.

Kiedy warto skorzystać z widgetu?

Jeżeli chcesz zbadać satysfakcję użytkowników ze strony internetowej, jej funkcjonalność czy też użyteczność – to widget jest narzędziem idealnym dla Ciebie. Możesz także sprawdzić popularność prezentowanych przez Ciebie produktów lub usług, czy przyczynę wyboru Twojej witryny a nie konkurencji. Formularz na stronie daje Ci możliwość stworzenia bazy użytkowników pytając się w ostatniej części kwestionariusza o ich dane lub bezpośrednio zapraszać do zapisania się do newslettera. Pamiętaj jednak, aby ankieta dotyczyła przede wszystkim Twojej firmy bądź treści zawartych na stronie internetowej, w przeciwnym razie respondenci mogą niechętnie podejść do wypełniania kwestionariusza.

Widget – jestem na TAK!

Jeżeli udało nam się przekonać Ciebie do wypróbowania naszego narzędzia i widgetowi mówisz „3 razy TAK” to pozwól, że powiemy Ci jak z niego skorzystać. Wystarczy zarejestrować się w naszym programie do ankiet i skorzystać z opcji tworzenia widgetu. Instrukcję jak zacząć znajdziesz w naszym poradniku. Chętnie podpowiemy również jak skorzystać z widgetu na naszym czacie.

Webankieta pl