narzędzie do ankiet online - podsumowanie roku w badaniach klientów, pracowników 2021

Ankiety do pracy zdalnej, rekrutacji i obsługi klienta. W 2021 wysłaliście z nami dziesiątki tysięcy ankiet i otrzymaliście miliony odpowiedzi. Dziękujemy!

Odliczanie rozpoczęte! Powoli kończymy 2021 rok, a dla niektórych to całkiem dobra wiadomość. Jaki był miniony rok? Na pewno ciekawy i przez to – wymagający. Zarówno dla biznesu, jak i prywatnego życia większości z nas.

Rok temu wydawać by się mogło, że do końca 2021 poradzimy sobie z pandemią. Niestety, nadal wywiera ona silny wpływ na całą naszą rzeczywistość. Po prawie dwóch latach przyzwyczailiśmy się do nowego świata, który coraz bardziej zmierza w stronę online – także jeśli chodzi o badania internetowe.

Tak jak w 2020, tak i w 2021 roku ankiety online okazały się idealnym narzędziem do zrozumienia szybko zmieniających się potrzeb. Cieszymy się, że nasza platforma pozwoliła wielu firmom poradzić sobie z kryzysem, oferując lepszą obsługę klientów i sprawną pracę zdalną oraz rekrutację do swoich zespołów. Doceniamy to, że wielu z was wybrało Webankietę podczas nauki i pracy zdalnej, kontaktów z klientami i pracownikami, organizowania eventów i webinarów, a nawet – robienia zakupów. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy przyczynić się do codziennego ułatwiania waszego życia i robimy wszystko, aby wyposażyć naszą platformę w nowe funkcje i zmieniać się na lepsze na podstawie waszych uwag i sugestii.

Tyle słowem wstępu, a teraz przejdźmy do konkretów. Badania online stają się coraz bardziej popularne, a zeszły rok dobitnie to udowodnił. Mamy na to dowody!

Tysiące pytań zadanych klientom i pracownikom i jeszcze więcej odpowiedzi

Uważamy, że dobrym podsumowaniem 2021 roku będą… liczby. Chcemy pokazać Wam kilka ciekawych danych na temat badań prowadzonych w Webankiecie. 2021 rok to dla nas:

36 640 dodanych przez Was ankiet

712 450 zadanych w nich pytań

353 129 wypełnień ankiet na Waszych stronach internetowych

6 330 504 odpowiedzi na Wasze ankiety

15 478 975 zaproszeń do ankiety, które wysłaliście na e-mailWśród tych wszystkich liczb znajdują się zarówno dobrze Wam znane, popularne badania klientów i pracowników, takie jak np. satysfakcja z obsługi klienta, Net Promoter Score czy ocena rekrutacji. 2021 rok przyniósł jednak wiele nowych trendów, szczególnie w dziedzinie badań HR, wiążących się z potrzebą reorganizacji pracy czy zdalną rekrutacją. Oto niektóre przykłady ankiet dla pracowników, które cieszyły się szczególną popularnością w minionym już prawie roku:

  • Pulse Check Pracowników,
  • formularz zdalnej rekrutacji,
  • badanie Candidate Experience,
  • ocena webinarów i szkoleń dla pracowników,
  • badania nastroju i potrzeb pracowników.

Gotowe szablony ankiet na Nowy Rok

Wiemy, że przygotowanie badania może zająć wiele czasu i szczególnie dla osób, które robią to po raz pierwszy, może wydawać się trudne. Chcemy ułatwić Wam to zadanie, dlatego stworzyliśmy gotowe do użycia szablony najbardziej popularnych badań pracowników, klientów i nie tylko. Oto niektóre z nich:ankiet związane z pracą zdalną i COVID-19:

Webankieta to program do ankiet online

Za pomocą naszego programu możesz tworzyć ankiety online (surveys), testy wiedzy, quizy online, sondy, a także zbierać dane, np. e-maile i automatycznie generować raporty.

Przetestuj bezpłatnie

Bez karty kredytowej · Zrezygnuj kiedy chcesz · Program zgodny z RODO

Pamiętajcie, że możecie dołączyć do grona firm, które wykorzystują ankiety do poznania potrzeb klientów lub organizacji pracy zdalnej. Podczas 14-dniowego darmowego okresu próbnego i możecie sprawdzić wszystkie możliwości Webankiety i tworzyć swoje badania na gotowych wzorach.

Życzymy Wam samych sukcesów w 2022 roku!

Urszula Kamburov-Niepewna
Ula to Content Manager z bogatym doświadczeniem w dziennikarstwie i SEO copywritingu. Z Webankieta związana jest od 5 lat, a obecnie kieruje tam zespołem Content Marketingu. Jest specjalistką w tworzeniu treści z zakresu badań HR i Marketingu, Customer Experience oraz User Experience. Po pracy Ula jest obsesyjną czytelniczką, psychofanką Harry’ego Pottera i podróżniczką, która łapie każdą okazję, aby zobaczyć trochę świata i skosztować (zwykle więcej niż trochę) dobrego jedzenia.