ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Ankieta rekrutacyjna

Masz dość długich, uciążliwych rekrutacji? Dzięki naszym ankietom prosto i szybko przeprowadzisz wstępną selekcję kandydatów.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo


Zobacz, co się stanie po wybraniu szablonu 👇

Formularz rekrutacyjny pozwoli Ci zaoszczędzić czas związany np. z odrzuceniem osób, które nie spełniają podstawowych wymagań na dane stanowisko (brak wykształcenia, doświadczenia itp.).

Zaletą ankiety rekrutacyjnej jest możliwość wyciągnięcia szybkich wniosków i łatwe wygenerowanie raportu. Pozwoli Ci to otrzymać czytelne porównanie kompetencji kandydatów i zaprosić najlepsze osoby do dalszych etapów. W formularzu zapisane zostaną dane kontaktowe, co ułatwi przekazanie wyników rekrutacji.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający