Jak rozpoznać wypalenie zawodowe?

Wypalenie zawodowe – czy dotyczy Twoich pracowników? Jak badania online mogą pomóc w diagnozie i walce z tym problemem [webinar]

Co czwarty pracownik w Polsce jest wypalony zawodowo!

A aż 9% znajduje się w grupie ryzyka. 


Wypalenie zawodowe staje się coraz bardziej powszechnym problemem – także w polskich firmach. Najbardziej niepokoi fakt, że syndrom ten dotyczy coraz młodszych pracowników i nie ogranicza się już jedynie do zawodów o wysokim poziomie stresu czy ryzyka.

Ale czy każdy pracownik (i pracodawca) jest skazany na wypalenie zawodowe? Nie! Kluczem do wyeliminowania, a na pewno graniczenia problemu jest wczesna diagnoza wypalenia zawodowego. Dlatego poprowadziliśmy webinar poświęcony w całości tematyce wypalenia zawodowego i jego diagnozy przy użyciu ankiet online.

Z załączonego nagrania dowiesz się:

  • Czym jest i kogo dotyczy problem wypalenia zawodowego?
  • Jakie są najczęstsze przyczyny i oznaki tego stanu?
  • Jak wykorzystać ankiety online w szybkiej diagnozie wypalenia zawodowego w Twojej firmie?
  • Jak szybko stworzyć ankietę, rozesłać ją do pracowników, analizować wyniki i automatycznie generować raporty.

Wypalenie zawodowe – zobacz nagranie webinaru:Wypalenie zawodowe – wyzwanie dla każdej organizacji

Do obejrzenia relacji z webinaru zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką badania pracowników oraz wypalenia zawodowego, w tym przede wszystkim:

  • pracowników działów HR i kadr,
  • właścicieli firm, CEO,
  • kierowników do spraw personalnych,
  • osoby zarządzające ludźmi – szefów działów, menedżerów.

Ankieta wypalenia zawodowego – przetestuj gotowy szablon!

ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Diagnoza wypalenia zawodowego

Ankieta wypalenia zawodowego pomoże Ci w rozpoznaniu symptomów wypalenia i określeniu jego przyczyn. To doskonałe narzędzie badawcze dla pracodawców, którzy mają podejrzenia, że wypalenie może dotyczyć ich podwładnych.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Zachęcamy również do pobrania darmowego e-booka, w którym wyjaśniamy krok po kroku jak przygotować profesjonalną ankietę i zebrać satysfakcjonujące wyniki. Polecamy także inne nasze szablony ankiet o zbliżonej tematyce: stres w pracy, dyskryminacja w pracy, mobbing w pracy, oraz badanie nastrojów wśród pracowników.

Tworzenie skutecznej ankiety – podstawy

W tym darmowym ebooku krok po kroku wytłumaczymy Ci, jak stworzyć badanie w formie ankiety i jakie korzyści daje zbieranie opinii za pośrednictwem ankiet.

Pobierz ebook

Urszula Kamburov-Niepewna
Ula to Content Manager z bogatym doświadczeniem w dziennikarstwie i SEO copywritingu. Z Webankieta związana jest od 5 lat, a obecnie kieruje tam zespołem Content Marketingu. Jest specjalistką w tworzeniu treści z zakresu badań HR i Marketingu, Customer Experience oraz User Experience. Po pracy Ula jest obsesyjną czytelniczką, psychofanką Harry’ego Pottera i podróżniczką, która łapie każdą okazję, aby zobaczyć trochę świata i skosztować (zwykle więcej niż trochę) dobrego jedzenia.