ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Diagnoza wypalenia zawodowego

Ankieta wypalenia zawodowego pomoże Ci w rozpoznaniu symptomów wypalenia i określeniu jego przyczyn. To doskonałe narzędzie badawcze dla pracodawców, którzy mają podejrzenia, że wypalenie może dotyczyć ich podwładnych.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Co się stanie po wybraniu szablonu?

 • ikonka funkcji

  Kliknij „Użyj tego szablonu”, a przekierujemy Cię do rejestracji. Podając adres e-mail, zakładasz darmowe konto, na którym czeka już skopiowana ankieta.

 • ikonka funkcji

  Ankieta jest gotowa do wysyłki. Szablon wymaga zmian? Kilkoma kliknięciami możesz zmienić jego treść i wygląd na swoim koncie.

 • ikonka funkcji

  Link do ankiety jest generowany automatycznie – skopiuj go i wyślij ankietę do respondentów jednym klikiem . Możesz również pobrać kod QR lub wysłać ankietę na adres e-mail.

 • ikonka funkcji

  Wyniki będą spływać bezpośrednio na Twoje konto . Możesz je filtrować i analizować, a także jednym kliknięciem wygenerować gotowy raport.

Coraz częściej słyszy się obecnie o syndromie wypalenia zawodowego. To stan, w którym pracownik przestaje odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy, przestaje rozwijać się zawodowo, jest niezadowolony czy przepracowany. Oczywiście – jest to stan niepożądany – zarówno przez pracowników, którzy czują się nieszczęśliwi i odczuwają symptomy wypalenia, jak i pracodawców,dla których ważne jest, aby zatrudnione osoby były w pełni wydajne, a atmosfera w zespole dobra.

Powyższa ankieta pomoże Ci w rozpoznaniu symptomów wypalenia i poznaniu jego przyczyn. To świetne narzędzie dla pracodawców, którzy mają podejrzenia, że ten problem może dotyczyć zatrudnione przez nie osoby lub zespoły. Dzięki przeprowadzeniu badania i wyciągnięciu wniosków mogą oni szybko zareagować na niepokojące czynniki i pomóc pracownikom, a tym samym całej organizacji.

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający