przykłady ankiet Badania pracowników

Ocena gotowości do pracy zdalnej

Chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy są gotowi do pracy zdalnej? Wykorzystaj ankietę online i spytaj ich o przygotowanie techniczne i obawy związane z wykonywaniem swoich obowiązków z domu.

Dzięki ankiecie internetowej szybko zauważysz, jakich narzędzi lub jakiego rodzaju pomocy potrzebuje Twój zespół i sprawisz, że praca zdalna będzie tak samo efektywna, jak ta wykonywana z biura. Kwestionariusz online możesz szybko dopasować do potrzeb i specyfiki Twojego biznesu.

 • Do pracodawcy:

  Ze względu na epidemię koronawirusa większość Twoich pracowników musi pracować zdalnie? Bądź pewien, że Twoja firma jest na to gotowa. Ankieta kierowana do pracowników pomoże Ci wykryć luki i podjąć konkretne działania w pięciu kluczowych obszarach dotyczących pracy zdalnej:

  - morale: jak zmieniające się środowisko pracy wpłynęło na morale - i co organizacje mogą zrobić, aby wesprzeć dobre samopoczucie pracowników?
  - komunikacja: czy zmiany postępowania, praktyki BHP lub inne zmiany mające bezpośredni wpływ na pracowników zostały jasno zakomunikowane?
  - współpraca: w jakim stopniu pracownicy są w stanie współpracować ze swoimi kolegami, menedżerami i innymi zespołami, gdy interakcja twarzą w twarz nie jest możliwa?
  - technika: czy pracownicy mają dostęp do odpowiedniej technologii, narzędzi i wewnętrznych usług wsparcia, aby wykonywać swoje zadania tak jak dotychczas?
  - potrzeby klientów: jaki wpływ ma nowe środowisko pracy na zdolność pracowników tzw. pierwszej linii do obsługi klientów?


  Do pracowników:

  Dzień dobry,

  wiemy, że ze względu na obecną sytuację tryb i warunki Twojej pracy musiału ulec zmianie. Chcielibyśmy zrozumieć, w jaki sposób, jako pracodawca, możemy najlepiej wesprzeć Cię w tych trudnych chwilach. Chcemy, żebyś wiedział/a, że Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas naprawdę ważne.

  Dlatego prosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety - zajmie Ci ona nie więcej niż 5 minut. Pozwoli nam ona na zrozumienie Twojej indywidualnej sytuacji i przygotowanie strategii, która pomoże lepiej wspierać cię teraz i w przyszłości.

  Zapewniamy, że ankieta jest poufna - na podstawie wyników nie będzie można zidentyfikować żadnego indywidualnego respondenta.

  Bardzo doceniamy Twoje otwarte i szczere odpowiedzi!

 • 1. Pracuję w dziale: *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 2. Moje samopoczucie określę jako: *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 3. Największy wpływ na moje samopoczucie ma: *

 • 4. Określ, w jakim stopniu zgadzasz się z poniższymi stwierdzeniami: *

  Można udzielić jednej odpowiedzi w wierszu.
  zdecydowanie się nie zgadzam raczej się nie zgadzam nie umiem stwierdzić raczej się zgadzam zdecydowanie się zgadzam
  Czuję się wspierany przez mojego bezpośredniego przełożonego w moich wysiłkach dostosowania się do zmian organizacyjnych.  
  Uważam, że kierownictwo wyższego szczebla podejmie w tej chwili właściwe decyzje.  
  Mam obecnie dostęp do informacji potrzebnych mi do uzyskania odpowiednich świadczeń (np. pomocy dla pracowników, świadczenia opieki zdrowotnej, pomoc dla rodziców zaktualizowane procesy i procedury firmy itd.).  
  Komunikacja firmy w sprawie koronawirusa była dla mnie pomocna w zrozumieniu, co muszę zrobić i jak postępować (chodzi m.in. o wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, dostęp do świadczeń, praca zdalna).  
  Komunikacja rozpowszechniana przez moją firmę pomaga mi czuć się pewniej w działaniach, które mogę podjąć dla własnego dobra w tym czasie.  
  Komunikat rozpowszechniana przez firmę dostarcza mi informacji, których potrzebuję w tej chwili, aby jak najpłynniej kontynuować swoją pracę.  
 • 5. Jak dobrze rozumiesz, czego firma lub Twój bezpośredni przełożony, oczekuje od Ciebie podczas pracy zdalnej? *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 6. Jak często chciałbyś otrzymywać wiadomości dotyczące aktualności związanych z COVID-19 od swojej firmy? *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 7. Dla naszej firmy ważne jest, aby informacje, które Ci przekazujemy, zawierały wszystkie szczegóły potrzebne do kontynuowania Twojej pracy. Czy masz wszystkie takie informacje? Jeśli nie, to jakich potrzebujesz? *

  Można zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 • 8. Czy są jakieś bariery, które mogą uniemożliwić Ci utrzymanie normalnego trybu pracy, gdy pracujesz z domu? *

  Twoje odpowiedzi pomogą nam ustalić priorytety przydzielania naszych zasobów wsparcia lub przeorganizować tryb czy godziny pracy.
  Można zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 • 9. Ogólnie, w jakim stopniu jesteś zadowolony ze wsparcia działu IT (informatyka) w tym okresie? *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 10. Określ, w jakim stopniu zgadzasz się z poniższymi stwierdzeniami. Dotyczą one warunków pracy zdalnej: *

  Można udzielić jednej odpowiedzi w wierszu.
  zdecydowanie się nie zgadzam raczej się nie zgadzam, nie umiem stwierdzić raczej się zgadzam zdecydowanie się zgadzam
  Podczas pracy w domu mam dostęp do wszystkich zasobów (np. materiałów, sprzętu, technologii, usług wsparcia itp.) niezbędnych do wykonywania swoich obowiązków.  
  Mój zespół dobrze radzi sobie z komunikacją przez internet.  
  Pracując w domu swobodnie wyrażam swoje pomysły i opinie, nawet jeśli różnią się od innych.  
 • 11. Kultura pracy jest dla nas niezwykle ważna. Najlepsze pomysły często pochodzą z wnętrza organizacji, dlatego chcielibyśmy usłyszeć, jak Twoim zdaniem możemy utrzymać naszą kulturę pracy, podczas gdy członkowie zespołu pracują zdalnie? *

 • 12. Jakie są największe wyzwania, którym Twoim zdaniem będziesz musiał sprostać w kontakcie z klientami? *

 • 13. To już ostatnie pytanie:czy chcesz przekazać nam jakieś uwagi, które pomogą nam ulepszyć Twoją pracę lub pomóc Ci w tym czasie? *

ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

Webankieta to działający w przeglądarce program do tworzenia i analizy ankiet online.

Za pomocą prostych kreatorów stworzysz ankietę i wyślesz ją do swojej grupy odbiorców, np. klientów, pracowników lub dowolnej grupy społecznej.

Przetestuj bezpłatnie
widok interfejsu użytkownika