Program do tworzenia ankiet dla firm

Ankiety online to potężne potężne narzędzie do sprawdzania opinii osób na tematy społeczne lub biznesowe. Program do tworzenia ankiet od Webankieta to przede wszystkim polska obsługa techniczna, blisko 70 przykładów ankiet dla klientów i pracowników, łatwe narzędzia analityczne i tworzenie własnych raportów. Co więcej:

1. Polski program do tworzenia ankiet

Choć wydawać by się mogło, że nie jest to w dzisiejszych czasach żadna przewaga konkurencyjna, okazuje się, że diabeł tkwi w szczegółach. Decydując się na Webankietę otrzymujesz:

  • Polskie wsparcie techniczne — telefoniczne i mailowe
  • Zgodność z wymogami prawnymi odnośnie ochrony danych osobowych
  • Bezpieczeństwo danych — serwery zlokalizowane w Polsce.
  • W przypadku zastosowań biznesowych — doradztwo strategiczne i wdrożeniowe
  • Mnóstwo materiałów doszkalających — case studies, poradniki, prezentacje
  • Możliwość podpisania dedykowanej umowy, elastyczne formy rozliczeń

 

 

2. Kilkadziesiąt przykładów ankiet 

Decydując się na program do tworzenia ankiet warto zadać sobie pytanie — jak zacząć pytać? Z pomocą przychodzą przykłady ankiet, które można bez problemu skopiować do własnego projektu i odpowiednio zmodyfikować pytania i treść. 

W naszej bazie posiadamy przykłady ankiet do badania satysfakcji klientów, badań pracowniczych i ewaluacji a także ankiety biznesowe i stosowane w szkolnictwie.

3. Doświadczenie na rynku

Webankieta istnieje na rynku od blisko 10 lat (wcześniej znana jako Ankietka.pl). Jesteśmy wiodącym rozwiązaniem na polskim rynku. Dostarczamy rozwiązania ankietowe do wielu sektorów biznesowych — począwszy od bankowości, firmy medyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe i firmy prowadzące sprzedaż detaliczną.

Pomagamy firmom nie tylko tworzyć ankiety ale również zarządzać nimi — oferujemy wielopoziomowe konta dostępu do programu dla zespołów i działów wewnątrz firmy. Dodatkowo oferujemy możliwość integracji wysyłki i zbierania wyników ankiet z innymi systemami.

 

4. Program do tworzenia ankiet nastawiony na rozwój

Większość istniejących rozwiązań to skończone rozwojowo programy do ankiet, które nie oferują swoim użytkownikom / klientom żadnej nowej wartości. Webankieta zmienia to podejście — cyklicznie co kilka miesięcy oferujemy nowe narzędzia do tworzenia analizy ankiet w cenie abonamentu, bez dodatkowych opłat.

Webankieta jako nieliczne rozwiązanie na rynku oferuje wygodny edytor, w którym można stworzyć własny raport z ankiety. Dodatkowo oferujemy wszystkie popularne formy eksportu danych z ankiety, w tym eksport do XSLX, CSV, PDF, PPTX, DOCX oraz SPSS.

Dzięki narzędziom Webankieta, analiza wyników ankiety jest łatwiejsza — dzięki prostemu interfejsowi w kilka minut zobaczysz dane, które na pierwszy rzut oka nie były widoczne. Wszystko dzięki modułowi do generowania tabel krzyżowych, filtrów, rankingów i trendów danych.

Co dalej?

Program do tworzenia ankiet to wybór po który sięga coraz więcej firm. Nic dziwnego, gdyż ankiety online w przeciwieństwie do wielu innych metod są najbardziej szczerą i odporną na błędy, metodą pozyskiwania wiedzy w biznesie. Jak wiadomo, w biznesie liczy się każda złotówka a ankiety online pozwalają ją nie tylko zaoszczędzić, ale również zarobić.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego 14 dniowego okresu próbnego, zapoznania się z informacjami na temat samego programu (możliwości narzędzia + poradnik) a także uzupełnienia wiedzy na temat badań klientów lub pracowników.