przykłady ankiet Badania pracowników

Badanie nastrojów wśród pracowników

Od samopoczucia Twoich pracowników zależy więcej niż atmosfera panująca w biurze. Zadowolony pracownik jest zaangażowany i zmotywowany, a więc możesz mieć pewność, że wykonuje swoje obowiązki rzetelnie i najlepiej, jak umie.

Dbałość o nastrój pracownika jest szczególnie ważna w momentach kryzysu, takich jak sytuacja wywołana covid-19. Ankieta online to doskonały sposób na szybkie uzyskanie feedbacku od pracowników i wdrożenie w swojej organizacji działań, mających na celu poprawę warunków pracy.

 • Do pracodawcy:

  W dobie pandemii koronawirusa myśl o swoich pracownikach jeszcze cieplej!

  Poznaj ich potrzeby i zadbaj o dobre samopoczucie. Dzięki tej ankiecie będziesz mógł dostosować warunki pracy nie tylko do procedur bezpieczeństwa, ale i potrzeb psychicznych członków Twojego zespołu.

   

   

 • Do pracownika:

  W dobie pandemii koronawirusa chcielibyśmy zrozumieć, w jaki sposób nasza firma może zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas bardzo ważne. Odpowiedzi udzielone przez Ciebie w tej ankiecie pozwolą nam na rozumienie wszelkich dręczących Cię niepewności i zorganizowanie pracy w sposób, który pozwoli je wyeliminować.

  Wypełnienie tej krótkiej ankiety nie powinno zająć Ci więcej niż 5 minut. Poprosimy Cię o pewne informacje demograficzne, które pomogą nam podjąć działania następcze na podstawie Twojej opinii. Ankieta jest poufna - nie będzie można zidentyfikować żadnego indywidualnego respondenta.

 • 1. Jak określisz swoje samopoczucie? *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 2. Co powoduje, że się tak czujesz? *

 • 3. Czy Twoje samopoczucie związane jest z Twoją sytuacją zawodową? *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
 • 4. Jeśli tak, z jakimi jej aspektami jest związane? *

  Można zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 • 5. Co nasza firma mogłaby zrobić, aby poprawić Twoje samopoczucie? *

 • 6. W jakim dziale pracujesz? *

  Można udzielić jednej odpowiedzi.
ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

Webankieta to działający w przeglądarce program do tworzenia i analizy ankiet online.

Za pomocą prostych kreatorów stworzysz ankietę i wyślesz ją do swojej grupy odbiorców, np. klientów, pracowników lub dowolnej grupy społecznej.

Przetestuj bezpłatnie
widok interfejsu użytkownika