Ankietka.pl połączona z Webankieta.pl

Blisko 10 lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę z ankietami online. Początkowo hobbystyczny serwis do ankiet stworzony przez studentów z czasem przerodził się w wielkie przedsięwzięcie. Ankietka.pl szybko zyskała miano największego serwisu do tworzenia ankiet w Polsce – głównie krótkich, bezpłatnych sond i badań na potrzeby realizacji prac magisterskich.

Z roku na rok nasz serwis zyskiwał uznanie już nie tylko studentów, ale i firm. W odpowiedzi na to rosnące zapotrzebowanie powstała oferta dla firm. 4 lata temu zdecydowaliśmy się na przejęcie konkurencyjnego serwisu – Webankieta.pl, by świadczyć usługi dla klientów biznesowych.

Z czasem okazało się, że powtórzyliśmy sukces Ankietka.pl i stworzyliśmy równoległą, identyczną platformę Webankieta.pl skierowaną do firm i instytucji. Hobbystyczny projekt przerodził się w zaawansowaną technologicznie firmę, pomagającą firmom i jej pracownikom prowadzić badania satysfakcji klientów, dbać o rozwój działów Human Resources, badać rynek i kampanie marketingowe.

Dziś, po tych 10 latach otwieramy nowy rozdział Ankietka.pl i Webankieta.pl. Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o połączeniu obu serwisów i skupieniu się na rozwijaniu naszego najmocniejszego brandu – platformy Webankieta. Choć może wydawać się to nieoczywiste, to połączenie jest z korzyścią zarówno dla użytkowników platformy Webankieta jak i serwisu Ankietka.pl.

Co to oznacza dla obecnych klientów Kont Student i Biznes Ankietka.pl?

Wszyscy klienci, którzy w dniu migracji posiadali aktywne, opłacone konta otrzymali od nas w ramach promocji przedłużenie konta o 3 (konta student) lub 1 (konta biznes) miesiąc.

Czy mogę założyć Konto Darmowe lub Student?

Konto darmowe przestało istnieć. Jednak wciąż pozostaje możliwość zarejestrowania konta próbnego i korzystanie z niego bez żadnych opłat przez 14 dni. Nie ma przy tym konieczności podawania żadnych danych do płatności. W tym czasie przeanalizujesz 20 wyników swojej ankiety.

Konto Student również nie jest już dostępne. Pracujemy obecnie nad nową ofertą dla studentów. W międzyczasie zachęcamy do zorganizowania się z innymi studentami wydziału/kierunku i uzyskania informacji, czy Twoja uczelnia nie współpracuje już z Webankietą – a kilka polskich uczelni już teraz posiada darmowy dostęp w ramach współpracy. Chętnie pomożemy w kwestii otrzymania licencji edukacyjnych przez Twoją uczelnię dla wszystkich jej studentów.

Co się stało z Ankietka.pl?

Ankietka.pl przestała istnieć jedynie jako serwis – marka wciąż pozostaje naszą własnością. Jeśli trafisz w sieci na link prowadzący do Ankietka.pl, zostanie on przekierowany na odpowiednik w domenie Webankieta.pl.

Co dalej?

Webankieta dużo zawdzięcza Ankietka.pl – wiele nauczyliśmy się przez te 10 lat. W dalszym ciągu będziemy dostarczać narzędzie do tworzenia ankiet, testów, formularzy – od tych najprostszych do tych najbardziej zaawansowanych.

W poprzednim artykule opisywaliśmy zmiany, jakie wkrótce czekają naszą platformę, poniżej przypominamy czego możecie spodziewać się w najbliższym czasie:

Więcej szczegółów wkrótce. Tymczasem zapraszamy serdecznie do wypróbowania Webankieta.pl!

Zdecyduj co lub kogo chcesz badać – przetestuj bezpłatnie konto w Webankiecie i dobierz rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb