ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Ankieta – test wielkiej piątki

Dzięki wynikom testu online respondent może dowiedzieć się więcej na swój temat, bazując na cechach, takich jak neurotyczność, otwartość na doświadczenia, ugodowość, sumienność czy ekstrawersja.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Zobacz wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Słyszałeś o Teście Wielkiej Piątki? To jeden z najbardziej popularnych testów osobowości którego autorami są Paul Costy i Robert McCrae. Wyniki pozwalają poznać lepiej samego siebie, bazując na cechach, takich jak neurotyczność, otwartość na doświadczenia, ugodowość, sumienność czy ekstrawersja.

Test dostępny jest w formie ankiety online, dzięki czemu łatwo roześlesz go nawet do bardzo licznej grupy respondentów, otrzymasz dostęp do wyników w jednym miejscu i zaawansowane możliwości analizy rezultatów dla dużej grupy lub pojedynczych badanych.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający