ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Badanie aktywności fizycznej uczniów

Najprostszym sposobem na uzyskanie informacji na temat tego, czy uczniowie są aktywni fizycznie, jak oceniają przygotowanie szkoły w tym zakresie czy który rodzaj aktywności jest dla nich najbardziej atrakcyjny, jest przeprowadzenie ankiety internetowej.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo

Utrzymanie sprawności fizycznej i rozwój psychoruchowy uczniów to jedno z zadań, jakie musi spełnić szkoła.

Na platformie Webankieta można stworzyć kwestionariusz z dowolną liczbą pytań, skierowany do wszystkich uczniów lub konkretnych klas. Narzędzie umożliwia możliwość filtracji wyników, np. pod względem wieku ucznia czy tego, jaki sport uznaje za ulubiony. Automatycznie generowane raporty będą cennym źródłem informacji dla nauczycieli wychowania fizycznego i dyrekcji.

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Ustal punkty styku, a potem dzięki Webankiecie zmierz w nich jakość doświadczeń. I poproś klientów o komentarz do odpowiedzi. To najprostszy i najszybszy sposób na zbudowanie ramowej podróży klienta. Dzięki komentarzom mamy sporo informacji o punktach bólu i zadowolenia, momentach prawdy, a czasem także oczekiwaniach! Do tego zmierzona jakość doświadczeń, czyli ustalony punkt odniesienia dla kolejnego pomiaru, już po wdrożeniu zmian.

Aleksandra Jagiełło-Bono

CEM Expert, Partner Zarządzający w CustomerMatters

Po otrzymanych rekomendacjach wypróbowaliśmy Webankietę, która okazała narzędziem łatwym i elastycznym w korzystaniu. Doceniamy profesjonalizm i szybką reakcję działu supportu, a także cierpliwość. Webankieta jest przydatna w wielu kontekstach i coraz więcej osób oraz całych działów aktywnie z niej korzysta.

osoba

Krzysztof Gabruk

Customer Experience Chapter Leader w Santander Bank Polska

Webankieta pozwoliła nam zagwarantować pracownikom anonimowość badania. W zbieraniu wyników pomogła nam możliwość automatycznej wysyłki przypomnień do wypełnienia ankiety – bez nich z pewnością nie osiągnęlibyśmy tak wysokiego wskaźnika odpowiedzi.

osoba

Sebastian Srebnicki

Kierownik Projektów w innogy