Najbliższy webinar: Jak rozpocząć pracę z ankietami online?

Chcesz przeprowadzić swoje pierwsze badanie online? Szukasz narzędzia, dzięki któremu w prosty i szybki sposób samodzielnie przygotujesz ankietę i stworzysz raporty z badania?

W takim razie dobrze trafiłeś! Webankieta to profesjonalny program do tworzenia ankiet online i badań klientów i pracowników, uznany wśród firm, uczelni i dużych organizacji. Dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ankietami online i Webankietą przygotowaliśmy specjalne szkolenie, podczas którego dowiesz się m.in.:

  • Jak stworzyć ankietę online od podstaw lub na bazie gotowego szablonu
  • Jak efektywnie zbierać wypełnienia ankiet
  • Jak analizować zebrane dane i jak wygenerować raport.

Praca z ankietami online – zapisz się na webinar:

Webinar potrwa około 30 minut.

Spotkamy się na platformie Livestorm. Dlatego, żeby się zarejestrować, należy kliknąć w poniższy link, który przeniesie nas na stronę naszego partnera:

Jak rozpocząć pracę z ankietami online – zapisz się na webinar

Polecamy również darmowy e-book, przedstawiający w przystępny sposób, jak stworzyć ankietę od podstaw.

Zobacz inne nasze webinary:

⏰ DODATKOWE TERMINY

Wszystko co musisz wiedzieć, aby rozpocząć badania pracowników

Wiedza to podstawa do zmian na lepsze – dotyczy to każdej organizacji. Najbardziej wartościowe informacje pochodzą często z wnętrza firmy, czyli od pracowników. Jak wysłuchać ich głosu? Jakie metody pozyskiwania opinii są najlepsze i sprawdzą się także w czasach pandemii?

⏰ DODATKOWE TERMINY

Wysyłka zaproszenia do ankiety na e-mail: jak osiągnąć wysoki response rate?

Stworzenie ankiety to dopiero początek. Wszystkim zależy na tym, aby badanie wysyłane do klientów lub pracowników zostało wypełnione przed jak największą liczbę osób, czyli osiągnęło tzw. wysoki response rate. Wysyłka zaproszenia do badania na adres e-mail to najskuteczniejszy sposób na zachęcenie respondentów do udziału w badaniu.

Trzymaj rękę na pulsie pracownika – jak na co dzień badać satysfakcję i samopoczucie zespołu

Pandemia koronawirusa, a co za tym idzie – w wielu przypadkach konieczność zmiany warunków i trybu pracy na tzw. home office, spowodowały, że potrzeby i wymagania Twojego zespołu mogły ulec diametralnym zmianom. Jak monitorować te zmiany? Skąd czerpać wiedzę na temat tego, jak wygląda praca zdalna?

Wypalenie zawodowe – czy dotyczy Twoich pracowników? Jak badania online mogą pomóc w diagnozie i walce z tym problemem 

Wypalenie zawodowe staje się coraz bardziej powszechnym problemem – także w polskich firmach. Co więcej – dotyczy coraz młodszych pracowników i nie ogranicza się już jedynie do zawodów o wysokim poziomie stresu czy ryzyka.