Przeniesienie konta z Ankietka.pl na Webankieta.pl

Szanowni Państwo,

Premium, Biznes, Enterprise

Serwis Ankietka.pl już od 10 lat pozwala polskim internautom tworzyć internetowe ankiety.

Na początku pomagała realizować przeróżne badania do prac dyplomowych polskim studentom. To były czas narodzenia się kodów Premium, które przekształciły się w konta Premium.

Wraz z rozwojem bardziej zaawansowanych funkcji a szczególnie możliwości obrandowania ankiety logotypem i kolorystyką firmy, powstało konto Biznes dla małych i średnich przedsiębiorstw. Na tym polu Ankietka.pl również nie miała sobie równych.

Ewolucji nie było końca i w rezultacie powstał Pakiet Enterprise, który był skierowany przede wszystkim do dużych korporacji. Usługa Whitelabel będąca częścią pakiety Enterprise ukrywała tożsamość Ankietka.pl przed respondentami klientów Enterprise.

Nowe rodzeństwo

W sierpniu 2013 roku przejęliśmy serwis Webankieta.pl. Marka Webankieta otrzymała od swojej starszej siostry Ankietki sprawdzony i lubiany system zarządzania ankietami internetowymi.

Od tamtego czasu stopniowo i sukcesywnie rozwijamy głównie funkcje Webankieta.pl. Pół roku temu wyłączyliśmy możliwość rejestracji nowych kont Biznes i Enterprise na Ankieta.pl, które od dwóch lat są częścią oferty serwisu Webankieta. Teraz czas na kolejny milowy krok dla Ankietka i Webankieta.

Dla każdego coś odpowiedniego.

Z końcem roku 2016 planujemy całkowicie usunąć pakiet Enterprise z marki Ankietka. Chcemy aby oferta każdej marki była adekwatna do jej nazwy i tożsamości. Jednocześnie serdecznie zachęcamy do migracji Państwa kont i ankiet do serwisu Webankieta.pl. Transfer konta jest wykonywany przez naszych pracowników i trwa tyle co trzy kliknięcia myszką. Nawet się Państwo nie zorientują. 😉

Na czym polega transfer?

Webankieta.pl i Ankietka.pl korzystają z tych samych mechanizmów i tych samych baz danych, dlatego też transfer jest bardzo szybki i bardzo bezpieczny. Wszystkie Państwa dane i historia konta zostają zachowane.

Sam transfer jest oczywiście bezpłatny a oferta serwisu Webankieta.pl jest tożsama z tą, którą Państwo posiadają w chwili obecnej.

Co ulega zmianie?

Zmienia się tylko (i aż) strona logowania do serwisu. Po transferze, zamiast formularza https://www.webankieta.pl/logowanie należy korzystać z formularza na stronie https://www.webaknieta.pl/logowanie. I to wszystkie konieczne zmiany. Najważniejsze jest to, aby wszyscy użytkownicy Państwa konta dowiedzieli się o zmianie, przed wykonaniem transferu.

Kolejna, tym razem opcjonalna zmiana, to odświeżony panel zarządzania ankietami. Ten panel to zapowiedź kolejnych zmian i nowych funkcji, które planujemy wprowadzać już tylko w serwisie Webankieta.pl.

Ekran Webankieta

Co się nie zmienia?

Wszystkie dotychczasowe ankiety na Państwa koncie pozostają aktywne. Stare linki w domenie ankietka.pl pozostają aktywne i przekierowują do domeny webankieta.pl. Wszystkie ankiety osadzone w Państwa domenie pozostają bez zmian i zachowują się identycznie.

Nie zmienia się zaangażowanie pracowników,  którzy służą Państwu pomocą. Po przenosinach na nowy serwis będą Państwo mogli komunikować się za pomocą czatu on-line, co gwarantuje szybką odpowiedź na każde pytanie.

Korzyści z transferu

To przede wszystkim gwarancja rozwoju serwisu. Zwiększy się również tempo zmian. Dużo łatwiej jest nam ulepszać tylko jeden serwis zamiast dwóch.

W najbliższej przyszłości planujemy wdrożyć całkowicie nowy moduł raportujący, który pozwoli na stworzenie raportu o dowolnej zawartości. To Państwo będą mieli wpływ na to jakie tabelki i wykresy znajdą się w końcowym raporcie.

Webankietainprogress

Dodatkowo rozpoczęliśmy pracę nad zupełnie nowym wyglądem kwestionariusza. Jego wygląd będzie bardzo podobny na komputerze stacjonarnym i na urządzeniach mobilnych. Przy czym oczywiście na urządzeniach mobilnych będzie się odpowiednio skalował.

nowy kwestionariusz

Nadrzędnym celem projektu jest stworzenie takiego kwestionariusza, który będzie dużo przyjemniejszy w wypełnianiu co przełoży się na większy response-rate w Państwa ankietach.

Pozdrawiamy
Zespół Webankieta.pl