wykorzystaj ankiety do organizacji pomocy dla Ukrainy

Pomagasz Ukrainie? Chcemy wesprzeć Was w organizacji zbiórek i wolontariatu!

Wiemy, jak ważne w działalności pomocowej jest sprawne zbieranie danych, oszczędność czasu i porządkowanie dynamicznie napływających informacji. Pragniemy jako Webankieta zaoferować wsparcie każdemu, kto organizuje pomoc dla mieszkańców Ukrainy. Dla wolontariuszy, firm i fundacji działających na rzecz naszych sąsiadów przygotowaliśmy gotowe szablony ankiet, ułatwiających organizację logistyki, zbiórek i pracy, a także darmowy dostęp do naszej platformy.

Jesteśmy głęboko poruszeni wojną na Ukrainie, ale też dumni z tego, jak na krzywdę naszych sąsiadów zareagowali Polacy, bezinteresownie niosąc pomoc każdego dnia dziesiątkom tysięcy uchodźców przybywających ze wschodu.

Pomoc dla Ukrainy. Korzystaj bezpłatnie z Webankiety

– Od 24 lutego rządzą nami silne emocje. Od bólu i współczucia, po złość i potrzebę działania. Chcielibyśmy jako Webankieta wspomóc organizatorów pomocy dla Ukrainy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, z jak wielkim kryzysem humanitarnym mamy do czynienia i jak wiele zależeć będzie od tego, jak wszyscy na niego odpowiemy – jako obywatele i przedstawiciele biznesu. Dlatego oprócz indywidualnego wsparcia naszych pracowników na rzecz uchodźców, oferujemy również nasze narzędzie – mówi Piotr Sadowski, CEO Webankiety.

Zajmujemy się tworzeniem i analizą ankiet online. Z pomocą prostych kreatorów umożliwiamy naszym klientom szybkie przygotowanie formularzy, pomagamy w zautomatyzowaniu wysyłki ankiet, a także w zbieraniu wyników i opracowaniu profesjonalnych raportów z badań. 

– Wiemy, jak ważne w działalności pomocowej jest sprawne zbieranie danych, oszczędność czasu i porządkowanie informacji. Dlatego pragniemy zaoferować wsparcie każdemu, kto organizuje pomoc dla Ukrainy. Jeśli uznają Państwo, że ankieta internetowa lub formularz pomoże w lepszej organizacji pomocy finansowej, zbiórek rzeczowych, logistyce czy zbieraniu informacji na temat dostępnych miejsc noclegowych, czy osób wymagających wsparcia, nasza platforma jest do Państwa dyspozycji – dodaje Piotr Sadowski. 

Udzielimy Państwu bezpłatnego dostępu do naszego narzędzia na cały czas trwania pomocy. 

Pomagam Ukrainie: Szablony ankiet online, które mogą ułatwić pracę wolontariuszy

Przygotowaliśmy kilka gotowych przykładów ankiet, z myślą o ułatwieniu pracy wolontariuszy:

To tylko kilka możliwych rozwiązań. Ankiety mogą tworzyć Państwo wedle swoich potrzeb i wymagań. Ważne: Wszystkie ankiety mogą być tworzone także w języku ukraińskim (mamy przetłumaczony interface użytkownika, po ukraińsku należy jednak wstawić pytania).

Raz przygotowaną ankietę można wysłać mailem lub SMS-em, opublikować na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Wyniki w czasie rzeczywistym pojawią się na koncie, gotowe do podjęcia dalszych kroków.

Darmowy dostęp do Webankiety w ramach pomocy Ukrainie – jak to zrobić?

To bardzo proste, wymaga podjęcia dwóch kroków:

Z darmowego konta mogą skorzystać firmy, fundacje pomocowe i osoby prywatne. 

Jeśli mają Państwo pomysł na inne wykorzystanie naszych ankiet do pomocy Ukrainie, jesteśmy do dyspozycji i dziękujemy za solidarność, wielkie serca i codzienne dowody na to, że nawet w najczarniejszych czasach warto mieć wiarę w człowieczeństwo.

Dariusz Jaroń
Specjalista content marketingu i autor książek non-fiction z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu B2B, dziennikarstwie i tłumaczeniach. Początkujący maratończyk i średniozaawansowany turysta górski. Kiedy nie pisze ani nie biega, prawdopodobnie próbuje nauczyć się włoskiego.