Chcesz przeprowadzić badanie internetowe do pracy dyplomowej lub projektu naukowego, jednocześnie nie wydając fortuny na odpowiednie narzędzie? Z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie program do tworzenia ankiety online za darmo. Dzięki niej możesz dotrzeć szybko do nieograniczonego grona odbiorców i poruszyć każdy interesujący Cię temat. Profesjonalne narzędzia do tworzenia ankiet online umożliwiają tworzenie estetycznych kwestionariuszy i zaawansowaną analizę zgromadzonych danych, a także generowanie raportów, które z łatwością można załączyć do pracy dyplomowej. Niektóre z nich, tak jak Webankieta, pozwolą na przeprowadzenie badania… za darmo! 

Studenci i pracownicy naukowi tworzą ankiety online za darmo na Webankiecie!

Na tworzenie ankiety online za darmo i korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji platformy, pozwala umowa o współpracę nawiązania między Webankietą, a uczelnią. W zależności od tego, czy taka umowa została już zawiązania, czy jeszcze nie, możesz skorzystać z trzech rozwiązań:

  1. Będąc studentem możesz rozpocząć proces nawiązania takiej współpracy wypełniając krótką ankietę zgłoszeniową. W kwestionariuszu podasz dane dotyczące uczelni i kontakt do osób decyzyjnych, z którymi skontaktuje się zespół Webankiety.
  2. Pełniąc funkcję pracownika naukowego na uczelni wystarczy, że w ankiecie online zostawisz nam swoje dane kontaktowe. kontaktujemy się z Tobą i podpiszemy porozumienie, dzięki któremu zarówno studenci, jak i pracownicy będą mogli korzystać za darmo z naszej platformy.
  3. Jeżeli Twoja uczelnia podpisała już z nami umowę, wystarczy tylko, że wypełnisz ankietę, w której zaznaczysz gdzie studiujesz i zgłosisz chęć założenia konta na platformie Webankieta. Zaraz po jej wypełnieniu przyjdzie do Ciebie e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę?

Poza oczywistą korzyścią finansową Webankieta daje użytkownikom mnóstwo innych możliwości. Wśród najważniejszych wymienić można:

  • dostęp do platformy, a więc zarówno tworzenia kwestionariuszy, jak i analizy zgromadzonych danych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • gotowe szablony badań do prac dyplomowych,

  • szybkie tworzenie kwestionariuszy (możliwość korzystania z gotowych szablonów) oraz automatyczne generowanie raportów – funkcja szczególnie przydatna przy pracach magisterskich czy licjackich,
  • możliwość atrakcyjnej graficznie prezentacji wyników, m.in. w formie wykresów kołowych lub słupkowych oraz tabel z danymi liczbowymi,
  • dostęp do szerokiej bazy wiedzy na Blogu oraz w Poradniku Webankiety, wyjaśniających poszczególne funkcje i prezentujących zaawansowane możliwości narzędzia.

Ankietę tworzysz raz, umiejętności zdobywasz na zawsze

Webankieta to narzędzie polecane przez wiele instytucji – firm, uczelni i dużych organizacji. Można wykorzystać je nie tylko do analizy ankiet, ale i rozwoju kariery zawodowej. Z programu korzystają banki, firmy finansowe, agencje marketingowe, instytucje badawcze itp. Praktyczna nauka obsługi programu do ankiet online, zdobycie umiejętności analizy wyników i tworzenia raportów jest cenione przez pracodawców i pomoże znaleźć pracę w takich działach jak jak zarządzanie i marketing, business development, human resources, IT, customer experience i tak dalej. Ankiety online to dynamicznie rozwijająca się dziedzina życia – niektóre instytucje są nawet prawnie zobowiązane do ankietowania swoich klientów. Możliwości wykorzystania zdobytych umiejętności jest więc naprawdę dużo!

Współpracuj i zyskuj – darmowe ankiety w płatnym programie

Jeżeli jesteś studentem lub pracownikiem naukowym już teraz możesz rozpocząć swoją przygodę z Webankietą. Załóż darmowe konto i przetestuj możliwości, jakie daje Ci nasze narzędzie.

Dodatkowo, podczas tworzenia kwestionariusza i na każdym etapie badania będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów z działu supportu.

Zapisz się do newslettera

Poszerzaj swoją wiedzę w temacie badań klientów, pracowników i rynku - zostań ekspertem badań ankietowych!

Pamiętaj, w każdej chwili możesz się wypisać.