ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Badanie dla szkół

Na opinię o szkole składają się odczucia wielu grup – uczniów, nauczycieli, rodziców itd. Każda placówka powinna mieć świadomość tego, w jakich obszarach funkcjonuje prawidłowo, a które oceniane są najgorzej.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Przykładowa ankieta o szkole, stworzona w platformie Webankieta, pomoże poznać opinie uczniów na temat placówki. Pytania mogą dotyczyć wszystkich obszarów funkcjonowania szkoły – oferty edukacyjnej, kadry pedagogicznej, zajęć dodatkowych itd. Łatwe i szybki rozpowszechnienie kwestionariusza zagwarantuje zebranie opinii od wielu osób, zapewniając rzetelność otrzymanych informacji.

Zainspiruj się innymi przykładami ankiet dla Edukacji

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający