ikonka ekranu
ikonka tabletu
ikonka mobile

Ankieta BHP dla firm

Ankieta BHP ma za zadanie ułatwić wprowadzenie w firmach wymaganych zmian i procedur, dostosowując je do wymagań konkretnego stanowiska.

Użyj tego szablonu strzałka w prawo strzałka w prawo Wszystkie szablony strzałka w prawo strzałka w prawo

Każda firma, niezależnie od swojej wielkości czy branży, musi spełniać wymagania dotyczące Bezpieczeństwa i Higieny pracy, nałożone przez aktualne przepisy. Kwestionariusz pomoże Ci łatwiej wprowadzić w firmie wymagane procedury, dostosowując je do wymagań konkretnego stanowiska czy działu.

Krótka ankieta pomoże osobom odpowiedzialnym za wdrożenie BHP określić czy aktualny poziom bezpieczeństwa pracy jest wystarczający, jak w swoim środowisku pracy czują się sami pracownicy i jakie zmiany należy wdrożyć na różnych stanowiskach.

Zaufali nam

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

Zaufali nam

Wykorzystujemy Webankietę nie tylko do candidate experience i onboardingu. Poszerzamy badania szkoleń i spotkań wewnętrznych, a także ocenę współpracy rekrutera z menedżerem. Narzędzie jest bardzo intuicyjnie. Bez wątpienia mocno usprawniliśmy w ostatnich miesiącach proces pozyskiwania feedbacku od pracowników.

Wiktoria Wolszczak

Specjalistka ds. Rekrutacji w OBI

Webankieta to proste narzędzie o dużych możliwościach przydatne podczas realizacji mniejszych i większych projektów. Najbardziej doceniam w narzędziu prostotę użycia, możliwość kopiowania pytań z innych ankiet i ułatwienie w konstrukcji kafeterii, polegające na możliwości przekopiowania całego pytania wraz z odpowiedziami do okna dialogowego.

Żabka logo

Błażej Borsuk

Insight Specialist w Żabka

Mam wrażenie, że w Webankiecie znalazłem to, do czego sam później dążyłem rozwijając moją firmę – z jednej strony dbanie o solidne i bezpieczne podstawy technologiczne, a z drugiej słuchanie potrzeb, angażowanie klientów w rozwój produktu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Paweł Owczarek

Paweł Owczarek

Autor Produktu FRIS, Partner Zarządzający

Ankieta ma za zadanie ułatwić wprowadzenie w firmach wymaganych zmian i procedur, dostosowując je do wymagań konkretnego stanowiska.