przykłady ankiet Badania użytkowników

Badanie przyczyn nieaktywności użytkownika (klienta)

Klient wykupił subskrypcję twojego oprogramowania ale od kilku dobrych tygodni nie ma żadnego ruchu na jego koncie? Albo subskrypcja wygasła, a ty próbujesz dowiedzieć się, co było przyczyną braku aktywności użytkownika? Powody mogły wiązać się przecież bezpośrednio z niską oceną twojego programu/produktu, mogły być też od nich kompletnie niezależne, wynikać - chociażby - z długiego urlopu klienta.

Pytanie w tym badaniu jest krótkie i nieskomplikowane. Użytkownika, który po długim okresie przestoju znów jest aktywny zapytajmy: Dlaczego w ostatnim czasie nie korzystałeś/aś z naszego produktu lub serwisu? To pytanie otwarte. Użytkownik, jeśli udzieli szczerzej odpowiedzi, da ci dostęp do cennego feedbacku. Przeanalizuj każdą odpowiedź, zweryfikuj, czy możesz podjąć kroki naprawcze.

ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

Webankieta to działający w przeglądarce program do tworzenia i analizy ankiet online.

Za pomocą prostych kreatorów stworzysz ankietę i wyślesz ją do swojej grupy odbiorców, np. klientów, pracowników lub dowolnej grupy społecznej.

Przetestuj bezpłatnie
widok interfejsu użytkownika