przykłady ankiet Badania użytkowników

Pomysły klientów na nowe funkcje

Rozwój produktu to ciągłe balansowanie między wizją projektanta, a oczekiwaniami klienta. Jak sprawdzić, czy zaproponowane rozwiązania trafnie wpisują się w potrzeby rynku? Nie ma skuteczniejszego rozwiązania od wsłuchania się w głos Twoich klientów za pomocą wygodnych i łatwych do zrealizowania ankiet online.

Dobre badanie opinii nie komplikuje życia konsumentów, tylko je usprawnia. To samo dotyczy samej ankiety. Bardzo dobrze sprawdzi się proste pytanie otwarte/prośba o podzielenie się swoimi uwagami, np: Gdybyś mógł/mogła dodać do naszego serwisu jedną funkcję, która znacznie usprawniłaby Twoją pracę, co to by było?

Niewiele potrzeba, by zacząć zbierać feedback od swoich klientów i podjąć odpowiednie kroki, zmierzające do podniesienia ich satysfakcji i lojalności wobec marki.

ikona

Badania użytkowników

Ankieta zadowolenia klienta to podstawa w biznesie. Sprawdź co myślą o Twojej firmie i Twoich produktach / usługach klienci.

Webankieta to działający w przeglądarce program do tworzenia i analizy ankiet online.

Za pomocą prostych kreatorów stworzysz ankietę i wyślesz ją do swojej grupy odbiorców, np. klientów, pracowników lub dowolnej grupy społecznej.

Przetestuj bezpłatnie
widok interfejsu użytkownika