Raporty z badania: nowy moduł naszej platformy

Prezentujemy nową funkcję Webankiety – raport z badania. Blisko rok temu rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem kompleksowej platformy do obsługi badań klientów, pracowników i rynku. Nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z klientami pokazały, że samo stworzenie ankiety to dopiero początek drogi jaką należy przejść, by zebrane dane zamienić w wartościowe dane.

W tym celu nasze narzedzię przez ostatnie kilka miesięcy stale ewoluowało, by przeistoczyć je z narzędzia do ankiet w kompleksową platformę do obsługi badań.

Aby to zrobić, potrzebowaliśmy wsłuchać się w głos użytkowników, którzy wskazali nam brakujące ogniwo naszej platformy. Cały nasz zespół opracował nowy moduł, dzięki któremu można w pełni wykorzystać potencjał platformy. Pozwoli Ci to opracowywać zebrane wyniki w dowolny sposób, opisywać je, grupować w rozdziały, dodawać wyniki na podstawie filtrów i wiele więcej. To ledwie zalążek tego jak można wykorzystać system raportowania wewnątrz firmy / organizacji.

Aby przybliżyć w skrócie jak to wszystko działa, przygotowaliśmy krótkie wideo – obejrzyj je koniecznie!

Co musisz wiedzieć

Zmiany w wynikach zbiorczych i filtrowaniu

Aby móc stworzyć ten moduł, konieczne były zmiany na ekranie Wyników zbiorczych. Całkowitej zmianie uległ przy tym mechanizm filtrowania wyników. Jest on teraz o wiele bardziej intuicyjny i zawiera niedostępne dotychczas warunki filtrowania, np. po odpowiedziach niezaznaczonych. Cały moduł Wyników zbiorczych wczytuje się teraz znacznie szybciej a każdy typ pytania zyskał indywidualny wygląd, by można było wygodniej obserwować zmiany w wynikach.

Poradnik

Zaktualizowaliśmy niektóre wpisy naszego poradnika jak również przygotowaliśmy oddzielną sekcję opisującą jak stworzyć własny raport z badania. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z nimi:

1. Nowa sekcja: Raporty
2. Zaktualizowany wpis: Filtrowanie wyników
3. Zaktualizowany wpis: Eksport wyników
4. Zaktualizowany wpis: Raport DOCX/PDF/PPT

Co się stało z dotychczasową funkcją raportów z badania?

Jest ona wciąż dostępna z poziomu Wyników zbiorczych. Wystarczy kliknąć w listę ’Raport zbiorczy’ i wybrać format pliku tak jak do tej pory. Opcja Raportu zbiorczego dostępna jest dla użytkowników wszystkich rodzajów kont – badań klienta, pracownika, rynku oraz tych, którzy tworzą proste ankiety.

Faza testowa modułu raportów

Nowy moduł raportów z badania w fazie BETA (testowej) został wdrożony dla wszystkich klientów w dniu 30.05.2017. Faza BETA potrwa do końca lipca 2017. Po zakończeniu fazy BETA, moduł raportów zostanie udostępniony wyłącznie dla osób prowadzących badania klientów, pracowników oraz rynku. Klienci korzystający z opcji Proste ankiety nie utracą stworzonych do tego czasu raportów, nie będą jednak mogli stworzyć i wygenerować nowych raportów.

Wersja BETA modułu raportów jest wersją stabilną, wyświetlającą poprawnie wszystkie dane. Zadaniem wersji BETA jest dowiedzenie się od osób korzystających co w module jest dobre a co jest warte usprawnienia.

Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia lub skrócenia fazy BETA. O ewentualnych zmianach będziemy informowali użytkowników na bieżąco.

Czy moje dotychczasowe wyniki i filtry są bezpieczne?

Jak najbardziej. Moduł wyników zbiorczych i filtrów został bezpiecznie przekonwertowany. Znajdziesz je wszystkie tam gdzie zawsze. W razie błędów w poprawnym wyświetlaniu prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

Co dalej?

W imieniu całego zespołu zapraszam serdecznie do zapoznania się z nowym modułem raportów z badania i dzielnie się z nami opinią o nim.

Na koniec dodam tylko, że jest to jedno z niewielu takich rozwiązań na rynku globalnym i jedyne w Polsce. Dlatego też nie możemy go stworzyć zupełnie sami. Wierzymy, że przez kolejne miesiące dowiemy się od wszystkich użytkowników (w tym również Ciebie) w jakim kierunku powinniśmy rozwijać ten moduł.

Bo tylko w ten sposób zebrane dane zamienimy w wartościowe dane.

Piotr Sadowski,
Chief Executive Officer

Screenshot 2017-05-30 23.51.25