Płatne ankiety — zdobądź respondentów przez panel

Jednym z kluczowych elementów wpływających na powodzenie badania rynku jest poprawny dobór respondentów. Ważne jest, żeby szybko dotrzeć do tych, których dotyczy temat ankiety. Teraz, jeśli posiadasz konto na naszej platformie, możesz zlecić webankieta.pl pozyskanie odpowiedniej grupy badawczej, która zrealizuje płatne ankiety, dostarczając cennych wskazówek dotyczących rozwoju produktu czy oferty. Dodatkowo, możemy wprowadzić za Ciebie ankietę do systemu i optymalnie ją skonfigurować, a po całym badaniu dostarczyć gotowy raport.

Dzięki współpracy Webankieta.pl z największymi dostawcami panelistów do badań internetowych, już w 1-2 dni robocze po starcie badania, możesz cieszyć się zebranymi wynikami w ankiecie na Twoim koncie. Co ważne, płatne ankiety cechują się tym że płacisz tylko za efekt, czyli za udane wypełnienia tych respondentów, którzy spełniają określone przez Ciebie przed startem badania kryteria. Możesz określić, że szukasz tylko osób, które posiadają motocykl, są kobietami w wieku 30+ albo regularnie chodzą na siłownię.

Płatne ankiety — ceny

Cena usługi uzależniona jest od kilku czynników, dlatego abyśmy mogli przygotować ofertę potrzebujemy znać:

  • pożądaną liczbę respondentów
  • kryteria doboru grupy docelowej (np. płeć, miejsce zamieszkania, zwyczaje zakupowe, korzystanie z określonych produktów czy usług)
  • długość kwestionariusza (wyślij link do ankiety lub plik z kwestionariuszem, jeśli jeszcze nie jest wprowadzona).

Kwoty za wypełnienie zaczynają się od ok. 8-10 zł netto.

Gorący zachęcamy do wypróbowania tej formy zbierania danych, więc w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt przesyłając w mailu ww. informacje.

Webankieta pl