Mierzenie czasu wypełniania strony kwestionariusza

Przedstawiamy Wam nową opcję dostępną w Webankieta.pl jaką jest mierzenie czasu wypełnienia poszczególnych stron kwestionariusza

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy swoją ofertę o ciekawą funkcjonalność. Nowa opcja pokazuje jaki czas był potrzebny respondentowi na wypełnienie konkretnej strony kwestionariusza. Wcześniej możliwe było tylko sprawdzenie jaki był łączny czas rozwiązania ankiety.

Dane dostępne są po wejściu w zakładkę „Wyniki”, a następnie „Pojedyncze arkusze”. Możemy przeglądać jaki czas był potrzebny na rozwiązanie poszczególnych kwestionariuszy i konkretnych jego stron. W przypadku eksportu zebranych wyników, informacje związane z czasem wypełnienia, zapisane są w pliku z surowymi danymi.

Na podstawie takich danych jesteśmy w stanie w stanie ocenić stopień zaangażowania respondentów w wypełnianie ankiety, bądź zauważyć, że treści dostępne na niektórych stronach są np. nie do końca zrozumiałe dla respondentów, dlatego potrzebują więcej czasu na zaznajomienie się z nimi.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej funkcji!

Webankieta pl