Jak łatwo przeprowadzić test wiedzy online? [webinar]

Czy wiesz, że test to najprostszy sposób na sprawdzenie poziomu wiedzy – także na odległość? I choć testy online kojarzą się przede wszystkim z edukacją, to ich wykorzystanie w biznesie jest coraz częstszą praktyką. Testy wiedzy to codziennie usprawnienie pracy HR, organizatorów szkoleń czy rekruterów.

Dlatego w Webankiecie oprócz tworzenia ankiet online możesz przeprowadzać także testy wiedzy. Twórz proste lub zaawansowane testy i sprawdziany, przypisuj punkty do odpowiedzi i przeprowadzaj badania na odległość, w łatwy i szybki sposób:

Z webinaru o testach wiedzy online dowiesz się:

  • Jak wprowadzić pytania do platformy
  • Jak ustawić punktację
  • Jak ustawić informację zwrotną na podstawie uzyskanego wyniku
  • Jak ustawić limit czasowy wypełnienia testu
  • Jak przeprowadzić wysyłkę na e-mail
  • Jak analizować zebrane wyniki

Test wiedzy, test kompetencji, sprawdziany online i dużo więcej

Podczas webinaru zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat tego, jak szybko i w 100% samodzielnie stworzyć różnego rodzaju testy online. Już teraz możesz wypróbować możliwości narzędzia i stworzyć swoje pierwsze testy korzystając z 14-dniowego, darmowego konta na Webankieta.pl.

Zapisz się na webinar i twórz testy wiedzy

W poszukiwaniu instrukcji tworzenia testów online oraz dodatkowej wiedzy zapraszamy do naszego poradnika.

Urszula Kamburov-Niepewna
Ula to Content Manager z bogatym doświadczeniem w dziennikarstwie i SEO copywritingu. Z Webankieta związana jest od 5 lat, a obecnie kieruje tam zespołem Content Marketingu. Jest specjalistką w tworzeniu treści z zakresu badań HR i Marketingu, Customer Experience oraz User Experience. Po pracy Ula jest obsesyjną czytelniczką, psychofanką Harry’ego Pottera i podróżniczką, która łapie każdą okazję, aby zobaczyć trochę świata i skosztować (zwykle więcej niż trochę) dobrego jedzenia.