Archiwizacja ankiet

Przedstawiamy Wam nową funkcję, która pozwala zarchiwizować stare, nieużywane w danym momencie ankiety. Zapraszamy do lektury.

  • Czy na Twoim koncie znajdują się ankiety, z których nie korzystasz w danej chwili?
  • Czy zbyt duża ilość kwestionariuszy utrudnia Ci swobodne znajdowanie danych?
  • Czy posiadasz na swoim koncie ankiety, których nie chcesz usuwać, ponieważ istnieje możliwość, że przydadzą Ci się jeszcze w przyszłości?
  • Czy jesteś zwolennikiem katalogowania i porządkowania wszystkich dokumentów?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z dumą prezentujemy Ci funkcję, która odmieni Twoje „ankietkowe życie”. Jest nią archiwizacja ankiet.

Na czym polega archiwizacja ankiet?

Archiwizacja ankiet pozwala Ci przenieść nieużywane ankiety do osobnej zakładki „Archiwalne ankiety”. Dzięki takiej opcji w zakładce „Aktualne ankiety” możesz pozostawić te kwestionariusze, z których w danym momencie korzystasz.

archiwizacja

Jakie są korzyści z korzystania z nowej funkcji?

Archiwizacja ankiet daje Ci możliwość łatwego uporządkowania starych oraz nowych kwestionariuszy, bez konieczności usuwania tych mniej aktualnych. Możesz zatem cieszyć się przejrzystością swojego konta, łatwością w wyszukiwaniu potrzebnych danych, a także zachowaniem wszystkich przeprowadzonych badań. Co więcej w każdej chwili bez problemu masz możliwość przeniesienia ankiety z archiwalnej zakładki do tej aktualnej, nie obawiając się utraty danych.

Jak skorzystać z archiwizacji ankiet?

Aby przenieść nieużywane ankiety do zakładki „Archiwalne ankiety” wystarczy wejść w listę wszystkich kwestionariuszy, najechać na interesujące nas badanie i wybrać ikonkę zaznaczoną na obrazku poniżej.

do archiwum

W przypadku przenoszenia kwestionariusza z „Archiwalnych ankiet” do „Aktualnych ankiet” wystarczy wybrać podobną ikonę. Jesteśmy przekonani, że nowa funkcja usprawni Twoją pracę.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected].

Webankieta pl