Ankieta pulse check

Ankiety Pulse Check Survey dla pracowników

Dowiedz się o korzyściach, jakie mogą przynieść Twojej firmie cykliczne badania pracowników. Ankieta Pulse Check Survey to proste narzędzie pozwalające monitorować satysfakcję i zaangażowanie zespołu.

Podaj swój adres e-mail by otrzymać ebook

Zawartość mini ebooka

20 slajdów praktycznej wiedzy o tym jak monitorować satysfakcję pracowników

Różnice pomiędzy klasycznymi badaniami a ankietami Pulse Survey

Korzyści z przeprowadzenia ankiety Pulse Survey na Webankiecie

Webankieta pozwala liderom odnosić, a potem mierzyć swój sukces

Chcąc zoptymalizować działania swojej firmy w przyszłości, już dziś zacznij mierzyć lojalność pracowników, za pomocą naszych ankiet opartych na Employee Satisfaction Score. Webankieta sama wyliczy wskaźnik satysfakcji pracownika, dzięki czemu zaoszczędzisz czas potrzebny na przeprowadzenie badania.

Dodatkowo, dajemy Ci dostęp do szablonów ankiet, zawierających gotowe pytania, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Oferujemy także usługę stworzenia kwestionariusza, specjalnie pod twoje preferencje. Zarejestruj się już dziś i przetestuj za darmo szereg możliwości platformy Webankieta!

Urszula Kamburov-Niepewna
Ula to Content Manager z bogatym doświadczeniem w dziennikarstwie i SEO copywritingu. Z Webankieta związana jest od 5 lat, a obecnie kieruje tam zespołem Content Marketingu. Jest specjalistką w tworzeniu treści z zakresu badań HR i Marketingu, Customer Experience oraz User Experience. Po pracy Ula jest obsesyjną czytelniczką, psychofanką Harry’ego Pottera i podróżniczką, która łapie każdą okazję, aby zobaczyć trochę świata i skosztować (zwykle więcej niż trochę) dobrego jedzenia.