Key Account Manager

Poszukiwany Key Account Manager

Webankieta.pl (wraz z siostrzanym serwisem Ankietka.pl) jest największym i najbardziej zaawansowanym serwisem do realizacji badań on-line. Działamy już 8 lat na rynku polskim, a od niedawna też na rynkach zagranicznych. Naszymi klientami są m.in. takie firmy jak: PZU, Paczkomaty, ING, Polkomtel, Danone, Itaka, Peugeot, DHL czy UPC.

Zatrudniamy najlepszych ludzi, by tworzyć bezsprzecznie najlepszy systemem do ankiet internetowych w Europie. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż szukamy kolejnych talentów! Dodatkowym atutem pracy jest wyjątkowa niesformalizowana atmosfera i możliwość bezpośredniego oglądania jak tworzy się sprawnie działający i dynamicznie rozwijający się start­up.

Musisz sobie odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:

  • czy masz doświadczenie w pracy z klientem?
  • czy posiadasz podstawową znajomość technologii internetowych (projekty SaaS)?
  • czy w praktyce znasz zasady ortografii i interpunkcji?
  • czy posiadasz ponadprzeciętne IQ?
  • czy wiesz co to faktura, umowa i podatek VAT?
  • Potrafisz przygotować ofertę dla klienta pod kątem jego potrzeb?
  • czy jesteś odpowiedzialny/a na tyle, że można powierzyć Tobie kluczowe zadania?
  • czy masz poczucie humoru?

Jeżeli pozytywnie odpowiedziałeś/aś na większość z powyższych pytań, mamy dla Ciebie bardzo ciekawe zajęcie!

Dokładny zakres obowiązków to:

  • odpowiadanie na pytania klienta i wyjaśnianie jak działa usługa
  • obsługa badań klientów: wprowadzanie kwestionariusza, wysyłka zaproszeń, eksport wyników
  • obsługa spływających zapytań sprzedażowych (mail i telefon)
  • rozpoznawanie potrzeb klienta i prezentacja elementów serwisu spełniających jego wymagania
  • prowadzenie i finalizowanie działań sprzedażowych (rozpoznanie potrzeb, prowadzenie przez okres próbny, przygotowywanie oferty, negocjacje, zamykanie)
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • dobrego zarządzania sobą w czasie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług internetowych w B2B
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
  • Doświadczenie z Intercom.io
  • Znajomość języka angielskiego
  • Poczucie humoru

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Szkolenie z zakresu produktu i jego zastosowań
  • X PLN, gdzie "X" to wypadkowa Twoich oczekiwań, doświadczenia i naszych możliwości. Dogadamy się ;)
  • Gdy widzimy, że się starasz ponad normę - także finansowe lub rzeczowe bonusy
  • Komputer, telefon służbowy i eleganckie miejsce pracy w Warszawie
  • Elastyczne godziny pracy w biurze w Warszawie - pracujesz jak Ci wygodnie
  • Uczciwy system premiowania
  • Szkolenia i udział w konferencjach
  • Sympatyczna atmosfera pracy u lidera usług ankiet on-line w Polsce
  • Work-life balance

Poszukujemy też osób na stanowiska:

Poleć nam swojego znajomego na to stanowisko. Jeżeli podejmiemy stałą współpracę, otrzymasz od nas tysiąc złotych.