Możliwości

Poznaj serwis Webankieta.pl i przekonaj się jak możemy pomóc Ci w realizacji badania.

Nieograniczone możliwości tworzenia ankiety

Wybierz z 18 rodzajów pytań, w tym macierzowych czy Net Promoter Score, wstaw do kwestionariusza multimedia, ustaw logikę wyświetlania lub ukrywania pytań w zależności od udzielonych odpowiedzi, ustal kryteria automatycznego zakończenia badania. Jeśli szukasz inspiracji skorzystaj z naszych szablonów pytań, a jeśli Twoi respondenci nie mówią po polsku, twórz ankietę w innym języku.

Więcej o tworzeniu kwestionariusza
Nieograniczone możliwości tworzenia ankiet

Piękny wygląd kwestionariusza

Twórz kwestionariusze wyglądające pięknie i zapewniające komfort wypełnienia na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie czy smartfonie. Wstaw własny logotyp i ustal kolorystykę marki, firmy lub projektu. Jeśli to za mało, wgraj własny szablon CSS lub skorzystaj z bazy naszych szablonów.

Więcej o personalizacji wyglądu
Piękny wygląd kwestionariusza

Ukryj wszelkie odnośniki do webankieta.pl

Lubimy naszą nazwę, ale jeśli dla zwiększenia wiarygodności Twojego badania chciałbyś ją ukryć, nie ma problemu. Możesz umieścić kwestionariusz pod adresem swojej strony www, wysyłać zaproszenia do badania ze swojej poczty email, a w ankiecie nie znajdziesz żadnych odniesień do Webankieta.pl. Pełny white-label.

Więcej o opcji white-label
Ukryj wszelkie odnośniki do webankieta.pl

Testy wiedzy, oceny, quizy sprawdzające

Chcesz przeprowadzić ewaluację, sprawdzić poziom wiedzy, poznać silne i słabe strony respondenta? Wykorzystaj funkcje testów. Przypisz punkty do odpowiedzi i wylicz końcowy rezultat. Ustal wartości cechy, informacje zwrotne i wyświetl komentarz respondentowi. Rotuj elementami, by zapewnić równe warunki dla wszystkich i wyświetl każdemu z respondentów inne wylosowane pytania.

Więcej o module testów i ocen
Testy wiedzy, oceny, quizy sprawdzające

Więcej niż zwykłe zaproszenia przez e-mail

E-mail wciąż pozostaje najbardziej skuteczną formą komunikacji. Wyślij zaproszenia jednorazowo lub zintegruj system z modułem CRM, by prowadzić ciągły proces badania satysfakcji. Łącz wypełnienia z adresami e-mail, by sprawdzić kto jak odpowiedział i śledź na bieżąco postępy wypełniania reagując w razie potrzeby.

Więcej o wysyłce zaproszeń
Więcej niż zwykłe zaproszenia przez e-mail

Badaj swoją stronę www i angażuj fanów w social media

Wykorzystując widget dowiedz się dlaczego odwiedzający nie kupują na Twojej stronie www i zwiększ sprzedaż wykorzystując wiedzę zdobytą w taki sposób. Za pomocą jednego kliknięcia zamieść ankietę na swoim Facebooku lub Twitterze i wysłuchaj głosu swoich obserwatorów.

Więcej o badaniach stron www
Badaj swoją stronę www i angażuj fanów w social media

Szukasz respondentów? Znajdziemy ich dla Ciebie

Chcesz zbadać kobiety z dużych miast robiące regularnie zakupy w dyskontach? A może mężczyzn korzystających z jednorazowych maszynek do golenia? Znajdziemy ich dla Ciebie. Jesteśmy zintegrowani z największymi polskimi panelami opinii i z chęcią pomożemy w pozyskaniu odpowiednich respondentów.

Szukasz respondentów? Znajdziemy ich dla Ciebie

Wyciągaj wnioski mając komplet danych

Analizuj odpowiedzi segmentując lub krzyżując zebrane wyniki, sprawdzaj jak odpowiadali konkretni ankietowani, a jeśli potrzebujesz zaawansowanych możliwości, eksportuj wyniki do Excela czy SPSS. Generuj raporty, prezentacje z wynikami jednym kliknięciem i ustaw cykliczne raportowanie, by gotowe podsumowania spływały do Ciebie lub Twojego zespołu automatyczne.

Więcej o analizie wyników
Wyciągaj wnioski mając komplet danych

Światowej klasy wsparcie, zawsze gdy jesteś w potrzebie

Na blogu, w poradniku czy w sekcji najczęstszych pytań zawsze znajdziesz odpowiednią pomoc. Jeśli wolisz kontakt z człowiekiem, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez e-mail, czat czy telefon zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Co więcej, korzystając z usług eksperckich możesz zlecić nam przeprowadzenie badania za Ciebie.

Więcej o naszym wsparciu
Światowej klasy wsparcie, zawsze gdy jesteś w potrzebie

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Wiemy, że zbierane przez Ciebie dane nie mogą trafić w niepowołane ręce, dlatego regularnie przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa. Spełniamy wymogi stawiane przez GIODO, a dostęp do konta i wypełniane ankiety szyfrowane są protokołem SSL. Na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, codziennie tworzymy kopie zapasowe.

Więcej o bezpieczeństwie
Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Jesteśmy otwarci na integrację

Zintegruj Webankietę ze swoim systemem CRM, by zautomatyzować procesy cyklicznych badań satysfakcji jak NPS czy Voice of Customer. Wykorzystaj API do budowy własnych rozwiązań opartych o naszą aplikację. Wysyłaj zaproszenia do paneli badawczych jak CINT czy ARC.

Więcej o integracjach
Jesteśmy otwarci na integrację

Oficjalny Partner Technologiczny PTBRiO

Jesteśmy oficjalnym partnerem technologicznym Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, organizacji zrzeszającej kilkuset członków zajmujących się profesjonalnie badaniami rynku. Rekomendacja PTBRiO stanowi najwyższą formę uznania i gwarantuje jakość merytoryczną.

Oficjalny Partner Technologiczny PTBRiO

Stoją za nami liczby

2582 Liczba klientów (firmy i instytucje)

172 000 Liczba przeprowadzonych ankiet

10 345 123 Liczba odpowiedzi na pytania

85% klientów Ocena możliwości serwisu
(dobrze lub bardzo dobrze)

93% klientów Ocena czasu i satysfakcji z odpowiedzi udzielonej
przez dział wsparcia (wysoka lub bardzo wysoka)

92% klientów Ocena łatwości korzystania z serwisu
(łatwo lub bardzo łatwo)

Powrót na górę