referencje

Opinie klientów są naszą najlepszą wizytówką

Od ponad 10 lat dbamy, aby dostarczać naszym klientom rozwiązanie wspierające ich rozwój i dostosowane do ich potrzeb.

star

5.0 na 9 opinii

ARC Rynek i Opinia od ponad 25 lat oferuje swoim klientom badania ilościowe i jakościowe we wszystkich stosowanych na rynku technikach. W ostatnich latach znaczna ich część to projekty CAWI (ankiety online w oparciu o epanel.pl). Z tego powodu nieustannie testujemy narzędzia, które umożliwiają realizację badań w tej technice z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.

O tym, jak bardzo Webankieta okazała się pożyteczna w naszych działaniach badawczych opowiem na przykładzie międzynarodowego badania, które prowadziliśmy w 2019 roku w 14 krajach Europy.

W ramach tego projektu realizowanego wspólnie z Webankietą mieliśmy do czynienia z narzędziem badawczym w 13 językach, zaś badanie było realizowane na tabletach w 59 lokalizacjach klienta w trybie central location i w tym samym czasie.

Dla naszego klienta bardzo ważny był podgląd wyników dla każdej lokalizacji na bieżąco, jak również zapewnienie, żeby centrala miała dostęp do wszystkich wyników, żeby poszczególni managerowie na kraj mogli widzieć swoje lokalizacje, zaś menedżer danej lokalizacji – tylko swoją.

Ponadto, zależało nam, by klient otrzymał estetyczny dashboard, który będzie dawał przejrzystą wizualizację wyników aktualizującą się w czasie rzeczywistym.

Z uwagi na rozmiar projektu, w tym liczne wersje językowe, skorzystaliśmy ze wsparcia teamu Webankiety, który zapewnił nam szybkie uruchomienia badania i wsparcie w kodowaniu. Podczas realizacji terenowej zespół naszego partnera był do dyspozycji agencji, żeby reagować na ewentualne zgłoszenia z różnych ośrodków, jeśliby napotkały na jakieś problemy.

Całe badanie zakończyło się sukcesem i satysfakcją naszego klienta, w czym niewątpliwy udział ma Webankieta, zarówno od strony technologicznej, jak i w wsparcia kompetentnego i sprawnego w działaniu zespołu.

Polecam Webankietę zwłaszcza do takich projektów badawczych, w których potrzebne jest zapewnienie klientowi podglądu wyników na bieżąco, ustawianie alertów, generowanie cyklicznych raportów oraz oczekiwany jest prosty i przyjazny interfejs użytkownika.

5.0 / 5.0

star star star star star

Spółka pod nazwą Get Feedback Racino, Sadowski, Skowronek na mocy podpisanej umowy udziela licencji ING Banku Śląskiemu S.A na korzystanie z pakietu umożliwiającego przeprowadzenie badań/ankiet. Wszystkie prace związane z realizacją kontraktu zostały wykonane należycie i terminowo oraz z zapewnieniem wysokiego poziomu obsługi. Uważamy, że firma ta jest godnym polecenia partnerem, który terminowo i rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

5.0 / 5.0

star star star star star

Jako uczelnia wyższa chcemy wyposażyć naszych studentów i pracowników w najlepsze możliwe narzędzia dydaktyczne. Współpraca z platformą Webankieta zrodziła się z potrzeby znalezienia narzędzia, dzięki któremu możliwa będzie samodzielna realizacja badań naukowych, w formie ankiet online - zarówno przez pracowników uczelni, jak i naszych studentów - na potrzeby przygotowywania prac dyplomowych.

To, co ma dla nas największe znaczenie przy współpracy z platformą Webankieta to możliwość dostępu do narzędzia (tworzenia subkont) dla wielu osób jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi pracownicy oprócz indywidualnych badań naukowych mogą prowadzić także wspólne projekty grupowe - zarówno w zakresie tworzenia badań, jak i analizy wyników oraz tworzenia raportów.

Chcielibyśmy zarekomendować Webankietę wszystkim uczelniom wyższym i placówkom edukacyjnym, szukającym narzędzia z jednej strony prostego w obsłudze, a z drugiej dającego zaawansowane możliwości analizy i raportowania wyników. Dodatkową zaletą współpracy z Webankietą dla naszej uczelni były szkolenia z obsługi narzędzia oraz wsparcie techniczne świadczone przez specjalistów przez cały okres badania.

5.0 / 5.0

star star star star star

Poszukując narzędzia do przeprowadzania badań i testów online Westhill Consulting już 5 lat temu zdecydował się na wybór platformy Webankieta. Jako firma oferująca rozwiązania doradcze i szkoleniowe w obszarach takich jak zarządzanie i obsługa Klienta zależało nam na dostępie do intuicyjnego narzędzia, w którym moglibyśmy stworzyć badania idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Podczas pięciu lat współpracy z narzędziem Webankieta firma Westhill Consulting tworzyła ankiety satysfakcji klienta, badania oceniające szkolenia czy testy kompetencji. Funkcje systemu, które okazały się przydatne podczas pracy to m.in. automatyczna wysyłka zaproszeń do badania, zaawansowana analiza wyników (tworzenie filtrów, tabel krzyżowych) czy możliwość automatycznego generowania raportów.

Platformę Webankieta jesteśmy w stanie zarekomendować wszystkich firmom chcącym uzyskać dostęp do intuicyjnego, a jednocześnie zaawansowanego technologicznie narzędzia, idealnego do tworzenia badań kierowanych do klientów lub prowadzonych wewnątrz organizacji.

5.0 / 5.0

star star star star star

Z firmą Get Feedback współpracujemy od 2012 roku, realizując projekty wymagające zastosowania różnorodnych rozwiązań technicznych i merytorycznych.

Badania satysfakcji klienta to jeden z głównych rodzajów badań, które na nasze potrzeby projektujemy i przeprowadzamy od początku współpracy. Ze względu na charakter tego typu projektów i cykliczność prowadzonych pomiarów, Webankieta wyszła do nas z inicjatywą i zaproponowała usprawnienie naszej pracy i odciążenie w codziennych obowiązkach, poprzez zautomatyzowanie procesu wysyłki ankiet i spływu wypełnionych ankiet na nasz serwer. Dzięki integracji z naszymi systemami wewnętrznymi, zaproszenia do wypełnienia ankiety rozsyłane są automatycznie, a wyniki umieszczane są na serwerze w celu przekazania bezpośrednio do naszych systemów analitycznych, z zachowaniem wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa danych w naszej firmie.

Po wprowadzeniu automatyzacji udało nam się zebrać wiele opinii od naszych klientów i dzięki temu, mając możliwość cyklicznego odbioru wypełnionych ankiet, na bieżąco podnosimy jakość naszych usług.

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z zaangażowania zespołu Webankieta przy codziennej pracy z nami, bieżącego wsparcia i dyspozycyjności przy realizacji licznych badań on-line, jak też z rozwiązań oferowanych przez serwis Webankieta.

Webankieta to nie tylko dostawca narzędzi do realizacji ilościowych badań on-line, ale partner do współpracy i dlatego polecamy ją innym firmom, które poszukują rzetelnej firmy do prowadzenia ilościowych badań on-line.

5.0 / 5.0

star star star star star

Z platformy Webankieta korzystamy od lutego 2015 roku i przeprowadziliśmy w tym czasie kilkanaście projektów dotyczących relacyjnych i transakcyjnych badań satysfakcji naszych Klientów. Platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Daje możliwość podglądu wyników na bieżąco, kontroli badania, a także zautomatyzowanego raportowania. Najbardziej jednak cenimy sobie współpracę z zespołem, z którym współpracujemy. Zawsze służą pomocą i mają bardzo pozytywne podejście do realizacji potrzeb klienta.

Polecam system Webankieta instytucjom szukającym funkcjonalnego i niezawodnego rozwiązania do przeprowadzania ankiet internetowych.

5.0 / 5.0

star star star star star

W imieniu Departamentu Zarządzania Jakością Deutshe Bank Polska S.A., potwierdzamy współpracę z firmą Webankieta w zakresie realizacji ankiet i badań satysfakcji klienta.

Współpracę z zespołem Webankieta nawiązaliśmy w lipcu 2017 roku. Decyzja o współpracy była spowodowana poszukiwaniem odpowiedniego narzędzia do przeprowadzenia badań satysfakcji klienta w naszej firmie.

O wyborze Webankiety zdecydowała elastyczność i niezawodność narzędzia do realizacji badań satysfakcji klientów. Wysoko oceniamy także rozwiązania takie jak raporty cykliczne, czy alerty – pozwalające zautomatyzować wiele czynności.

W trakcie współpracy zespół Webankiety wykazał się wysokim poziomem kompetencji, szybko i z zaangażowaniem reagował na nasze zgłoszenia.

Niniejszym rekomendujemy narzędzie Webankieta wszystkim firmom chcącym przeprowadzić badania satysfakcji klienta bądź pracowników i szukającym narzędzia funkcjonalnego, niezawodnego i dającego możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.

5.0 / 5.0

star star star star star

Współpraca Webankiety i IAB Polska rozpoczęła się w 2015 roku. Związek Pracodawców Branży Internetowej, którego głównym celem jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie wykorzystania internetu jako narzędzia prowadzenia biznesu i komunikacji, potrzebował dostępu do platformy umożliwiającej tworzenie zaawansowanych kwestionariuszy badań rynku online i bieżącego monitorowania realizacji badań.

Partnerstwo Webankiety i IAB Polska obejmuje kilka obszarów. Pierwszym z nich jest skryptowanie ankiet, czyli wprowadzanie do narzędzia Webankieta projektów kwestionariuszy przesyłanych przez IAB Polska i realizowanie kompleksowych badań online przy wykorzystaniu wszystkich funkcjonalności platformy. Tworzenie ankiet obejmuje nie tylko wprowadzanie pytań, ale także ustalanie zaawansowanych reguł ich wyświetlania czy stosowanie innych indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb konkretnego badania. Platforma Webankieta na potrzeby danego projektu umożliwia także tworzenie własnych skórek, czyli customizowanie interfejsu ankiety. Gotowe badania są testowane przez zespoły specjalistów z obu firm, po czym w razie potrzeby wprowadzane są zmiany bądź ulepszenia. Na tym współpraca się nie kończy - platforma Webankieta umożliwia tworzenie cyklicznych raportów, które są przesyłane z ustaloną wcześniej częstotliwością i w wybranym formacie. Raporty zawierają zestawienie wyników zbiorczych przeprowadzonych badań lub, w zależności od potrzeb badania, przefiltrowane informacje, pozwalające wyciągnąć jeszcze bardziej czytelne wnioski.

Dbając o utrzymanie wysokich standardów publikowanych badań i raportów, IAB Polska i Webankieta stale pracują nad coraz lepszą jakością ankiet online i zwiększeniem możliwości technicznych platformy. Narzędzie może być wykorzystywane przez każdą firmę czy agencję badawczą szukającą kompleksowego rozwiązania do przeprowadzania badań internetowych z możliwością elastycznego dostosowania ich wyglądu, treści czy sposobu raportowania do własnych potrzeb.

5.0 / 5.0

star star star star star

Współpraca Coders Lab i Webankiety rozpoczęła się w 2016 roku, gdy jako szkoła programowania poszukiwaliśmy narzędzia, dzięki któremu w szybki sposób będziemy mogli sprawdzić umiejętności osoby, która chciała zapisać się na nasze kursy. Platforma Webankieta była w stanie zaoferować możliwość tworzenia testów wiedzy w formie ankiet online, spełniających nasze wymagania, m.in. pod względem uniwersalności zastosowania, starannego opracowania pod względem merytorycznym oraz możliwości szybkiej analizy wyników.

Od tego czasu Coders Lab i Webankieta wiąże stała współpraca, rozwijana o inne rodzaje badań i ankiet online. Jesteśmy w stanie polecić platformę wszystkim firmom chcącym mieć dostęp do uniwersalnego narzędzia o intuicyjnej obsłudze i zaawansowanej możliwości analizy wyników. Webankietę doceniamy przede wszystkim za bardzo dobrą obsługę klienta - szybkie reagowanie na jakiekolwiek zapytania i problemy. Ogromną zaletą była również możliwość dopasowania narzędzia do naszych potrzeb.

5.0 / 5.0

star star star star star