opinie o webankiecie

Świadczą o nas
projekty klientów.

Od ponad 10 lat dbamy o to, by dostarczać naszym klientom
rozwiązania wspierające ich rozwój i dostosowane do ich potrzeb.

ing
pzu
medicover
danone
pko
itaka
bs4

Integracja systemu BS4 z narzędziem do tworzenia ankiet internetowych otworzyła możliwość szybkiego dotarcia do klientów i poznania ich potrzeb, przy jednoczesnym zautomatyzowaniu pracy handlowców.

Przeczytaj historię
Eurobank

Przy użyciu ankiet internetowych Eurobank - jeden z liderów polskiej bankowości - wsłuchuje się w głos swojego klienta. Sami mówią o sobie: Przyjazność i dostępność są zapisane w naszym DNA. To dla nas ważne, abyś jako klient na każdym etapie kontaktu wiedział czego możesz oczekiwać i miał pełen dostęp do wiedzy.

Przeczytaj historię
Coders Lab

Dzięki testom wiedzy największa w Polsce szkoła programowania Coders Lab dokonuje wstępnej selekcji kandydatów chcących wziąć udział w kursie. Pozwala on szybko sprawdzić umiejętności językowe i umiejętność logicznego myślenia kandydatów.

Przeczytaj historię
telepizza

Dzięki badaniu satysfakcji międzynarodowa sieć pizzerii dba o właściwą temperaturę relacji z klientami zamawiającymi pizzę z dostawą , potwierdza strategię marketingową i kierunki rozwoju oferty produktowej.

Przeczytaj historię
Medicover

Medicover Polska, lider jakości na rynku prywatnej opieki zdrowotnej, wprowadziła NPS jako standard w organizacji. W ten sposób wskaźnik stał się kluczowym wyznacznikiem jakości w procesie transformacji firmy.

Przeczytaj historię
Orlińscy

Dla rodzinnej firmy z branży optycznej zawsze ważna była troska o doskonałą obsługę klienta. Dzięki wprowadzeniu badania NPS, obsługa salonów zyskała wskaźniki KPI (Key Performance Indicators) spójne z misją firmy.

Przeczytaj historię
Link4

Pionier ubezpieczeń direct przenosi badania satysfakcji na platformę Webankieta, aby zmniejszyć ich koszt i szybciej pozyskiwać indywidualne opinie klientów.

Przeczytaj historię
codilime

Satysfakcja zatrudnionych osób zawsze była istotnym wyróżnikiem polityki personalnej CodiLime, dlatego dział HR potrzebował systemowo uzyskać od pracowników informacje zwrotne.

Przeczytaj historię
lunchroom

Platforma umożliwiająca grupowe zamawianie jedzenia notuje 28% wzrost powracających klientów i automatyzuje proces przyjmowania reklamacji.

Przeczytaj historię

star

5.0 na 7 opinii

Spółka pod nazwą Get Feedback Racino, Sadowski, Skowronek na mocy podpisanej umowy udziela licencji ING Banku Śląskiemu S.A na korzystanie z pakietu umożliwiającego przeprowadzenie badań/ankiet. Wszystkie prace związane z realizacją kontraktu zostały wykonane należycie i terminowo oraz z zapewnieniem wysokiego poziomu obsługi. Uważamy, że firma ta jest godnym polecenia partnerem, który terminowo i rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

5.0 / 5.0

star star star star star

Poszukując narzędzia do przeprowadzania badań i testów online Westhill Consulting już 5 lat temu zdecydował się na wybór platformy Webankieta. Jako firma oferująca rozwiązania doradcze i szkoleniowe w obszarach takich jak zarządzanie i obsługa Klienta zależało nam na dostępie do intuicyjnego narzędzia, w którym moglibyśmy stworzyć badania idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Podczas pięciu lat współpracy z narzędziem Webankieta firma Westhill Consulting tworzyła ankiety satysfakcji klienta, badania oceniające szkolenia czy testy kompetencji. Funkcje systemu, które okazały się przydatne podczas pracy to m.in. automatyczna wysyłka zaproszeń do badania, zaawansowana analiza wyników (tworzenie filtrów, tabel krzyżowych) czy możliwość automatycznego generowania raportów.

Platformę Webankieta jesteśmy w stanie zarekomendować wszystkich firmom chcącym uzyskać dostęp do intuicyjnego, a jednocześnie zaawansowanego technologicznie narzędzia, idealnego do tworzenia badań kierowanych do klientów lub prowadzonych wewnątrz organizacji.

5.0 / 5.0

star star star star star

Z firmą Get Feedback współpracujemy od 2012 roku, realizując projekty wymagające zastosowania różnorodnych rozwiązań technicznych i merytorycznych.

Badania satysfakcji klienta to jeden z głównych rodzajów badań, które na nasze potrzeby projektujemy i przeprowadzamy od początku współpracy. Ze względu na charakter tego typu projektów i cykliczność prowadzonych pomiarów, Webankieta wyszła do nas z inicjatywą i zaproponowała usprawnienie naszej pracy i odciążenie w codziennych obowiązkach, poprzez zautomatyzowanie procesu wysyłki ankiet i spływu wypełnionych ankiet na nasz serwer. Dzięki integracji z naszymi systemami wewnętrznymi, zaproszenia do wypełnienia ankiety rozsyłane są automatycznie, a wyniki umieszczane są na serwerze w celu przekazania bezpośrednio do naszych systemów analitycznych, z zachowaniem wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa danych w naszej firmie.

Po wprowadzeniu automatyzacji udało nam się zebrać wiele opinii od naszych klientów i dzięki temu, mając możliwość cyklicznego odbioru wypełnionych ankiet, na bieżąco podnosimy jakość naszych usług.

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z zaangażowania zespołu Webankieta przy codziennej pracy z nami, bieżącego wsparcia i dyspozycyjności przy realizacji licznych badań on-line, jak też z rozwiązań oferowanych przez serwis Webankieta.

Webankieta to nie tylko dostawca narzędzi do realizacji ilościowych badań on-line, ale partner do współpracy i dlatego polecamy ją innym firmom, które poszukują rzetelnej firmy do prowadzenia ilościowych badań on-line.

5.0 / 5.0

star star star star star

Z platformy Webankieta korzystamy od lutego 2015 roku i przeprowadziliśmy w tym czasie kilkanaście projektów dotyczących relacyjnych i transakcyjnych badań satysfakcji naszych Klientów. Platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Daje możliwość podglądu wyników na bieżąco, kontroli badania, a także zautomatyzowanego raportowania. Najbardziej jednak cenimy sobie współpracę z zespołem, z którym współpracujemy. Zawsze służą pomocą i mają bardzo pozytywne podejście do realizacji potrzeb klienta.

Polecam system Webankieta instytucjom szukającym funkcjonalnego i niezawodnego rozwiązania do przeprowadzania ankiet internetowych.

5.0 / 5.0

star star star star star

W imieniu Departamentu Zarządzania Jakością Deutshe Bank Polska S.A., potwierdzamy współpracę z firmą Webankieta w zakresie realizacji ankiet i badań satysfakcji klienta.

Współpracę z zespołem Webankieta nawiązaliśmy w lipcu 2017 roku. Decyzja o współpracy była spowodowana poszukiwaniem odpowiedniego narzędzia do przeprowadzenia badań satysfakcji klienta w naszej firmie.

O wyborze Webankiety zdecydowała elastyczność i niezawodność narzędzia do realizacji badań satysfakcji klientów. Wysoko oceniamy także rozwiązania takie jak raporty cykliczne, czy alerty – pozwalające zautomatyzować wiele czynności.

W trakcie współpracy zespół Webankiety wykazał się wysokim poziomem kompetencji, szybko i z zaangażowaniem reagował na nasze zgłoszenia.

Niniejszym rekomendujemy narzędzie Webankieta wszystkim firmom chcącym przeprowadzić badania satysfakcji klienta bądź pracowników i szukającym narzędzia funkcjonalnego, niezawodnego i dającego możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.

5.0 / 5.0

star star star star star

Współpraca Webankiety i IAB Polska rozpoczęła się w 2015 roku. Związek Pracodawców Branży Internetowej, którego głównym celem jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie wykorzystania internetu jako narzędzia prowadzenia biznesu i komunikacji, potrzebował dostępu do platformy umożliwiającej tworzenie zaawansowanych kwestionariuszy badań rynku online i bieżącego monitorowania realizacji badań.

Partnerstwo Webankiety i IAB Polska obejmuje kilka obszarów. Pierwszym z nich jest skryptowanie ankiet, czyli wprowadzanie do narzędzia Webankieta projektów kwestionariuszy przesyłanych przez IAB Polska i realizowanie kompleksowych badań online przy wykorzystaniu wszystkich funkcjonalności platformy. Tworzenie ankiet obejmuje nie tylko wprowadzanie pytań, ale także ustalanie zaawansowanych reguł ich wyświetlania czy stosowanie innych indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb konkretnego badania. Platforma Webankieta na potrzeby danego projektu umożliwia także tworzenie własnych skórek, czyli customizowanie interfejsu ankiety. Gotowe badania są testowane przez zespoły specjalistów z obu firm, po czym w razie potrzeby wprowadzane są zmiany bądź ulepszenia. Na tym współpraca się nie kończy - platforma Webankieta umożliwia tworzenie cyklicznych raportów, które są przesyłane z ustaloną wcześniej częstotliwością i w wybranym formacie. Raporty zawierają zestawienie wyników zbiorczych przeprowadzonych badań lub, w zależności od potrzeb badania, przefiltrowane informacje, pozwalające wyciągnąć jeszcze bardziej czytelne wnioski.

Dbając o utrzymanie wysokich standardów publikowanych badań i raportów, IAB Polska i Webankieta stale pracują nad coraz lepszą jakością ankiet online i zwiększeniem możliwości technicznych platformy. Narzędzie może być wykorzystywane przez każdą firmę czy agencję badawczą szukającą kompleksowego rozwiązania do przeprowadzania badań internetowych z możliwością elastycznego dostosowania ich wyglądu, treści czy sposobu raportowania do własnych potrzeb.

5.0 / 5.0

star star star star star

Współpraca Coders Lab i Webankiety rozpoczęła się w 2016 roku, gdy jako szkoła programowania poszukiwaliśmy narzędzia, dzięki któremu w szybki sposób będziemy mogli sprawdzić umiejętności osoby, która chciała zapisać się na nasze kursy. Platforma Webankieta była w stanie zaoferować możliwość tworzenia testów wiedzy w formie ankiet online, spełniających nasze wymagania, m.in. pod względem uniwersalności zastosowania, starannego opracowania pod względem merytorycznym oraz możliwości szybkiej analizy wyników.

Od tego czasu Coders Lab i Webankieta wiąże stała współpraca, rozwijana o inne rodzaje badań i ankiet online. Jesteśmy w stanie polecić platformę wszystkim firmom chcącym mieć dostęp do uniwersalnego narzędzia o intuicyjnej obsłudze i zaawansowanej możliwości analizy wyników. Webankietę doceniamy przede wszystkim za bardzo dobrą obsługę klienta - szybkie reagowanie na jakiekolwiek zapytania i problemy. Ogromną zaletą była również możliwość dopasowania narzędzia do naszych potrzeb.

5.0 / 5.0

star star star star star