Choroby rzadkie i leki sieroce - badanie wśród lekarzy i studentów medycyny

0%

 • Poglądy dotyczące chorób rzadkich i leków sierocych - badanie wśród lekarzy i studentów medycyny.
 • Szanowna Pani / Szanowny Panie,

  Zwracamy się do Pani/Pana z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej zagadnień związanych z chorobami rzadkimi i lekami sierocymi. Ankieta skierowana jest do lekarzy i studentów medycyny. Jest ona anonimowa, nie są poprzez nią zbierane jakiekolwiek dane umożliwiające identyfikację respondenta. Badanie nie jest sponsorowane. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane dla celów naukowych. Wypełnienie ankiety traktujemy jako wyrażenie zgody na udział w badaniu, za co bardzo dziękujemy.

  Ankieta oprócz pytań zawiera także informacje, które mogą poszerzyć wiedzę respondenta z badanego obszaru, tak więc jej wypełnienie powinno wiązać sie z korzyścią obopólną. Czas potrzebny na wypełnienie ankiety to około 15 minut.

  Serdecznie zapraszamy !

  Organizatorzy badania:

   

  - dr n. med. Tomasz Bochenek - adiunkt w Zakładzie Gospodarki Lekiem Instytutu Zdrowia Publicznego, Wydział Nauk o Zdrowu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum;

  - Dominika Barcik - studentka III-go roku na kierunku Zdrowie Publiczne, Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum;
  - dr hab. n. farm. Agnieszka Skowron - kierownik Zakładu Farmacji Społecznej, Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Ładowanie
Ładowanie...