Zapisy na zwiedzanie Ministerstwa Sprawiedliwości podczas Nocy Muzeów 2026

Noc Muzeów 2026 w Ministerstwie Sprawiedliwości Zapraszamy do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. 16 maja otwieramy drzwi gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości przy Alei Róż 2, aby wspólnie odbyć podróż przez historię podczas Nocy Muzeów 2026.W samym sercu stolicy, wśród eleganckich ogrodów i zabytkowej zabudowy Alei Róż, znajduje się budynek będący świadkiem kluczowych momentów w dziejach polskiego prawa. Jego monumentalna architektura i historyczne wnętrza kryją opowieści o decyzjach i wydarzeniach, które kształtowały państwo oraz system sprawiedliwości. Podczas tej wyjątkowej nocy będą Państwo mogli zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, poznać historię gmachu oraz poczuć atmosferę przestrzeni, w której zapadają decyzje o fundamentalnym znaczeniu dla kraju. Aby wziąć udział w zwiedzaniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.  

1 Imię i nazwisko

3 Numer telefonu do kontaktu

4 Wybierz godzinę zwiedzania

Udzielenie jednej odpowiedzi jest równoznaczne z zapisaniem jednej osoby. Jeśli chcesz zapisać osoby towarzyszące Ci w zwiedzaniu, musisz wypełnić kolejny formularz dla każdej z nich.

Można udzielić jednej odpowiedzi.

5 Czy potrzebujesz specjalnych udogodnień?

Można udzielić jednej odpowiedzi.

6 Zaakceptuj regulamin Nocy Muzeów w Ministerstwie Sprawiedliwości

1..png2.png3.png4.png

Można udzielić jednej odpowiedzi.