Noc Muzeów 2026 w Ministerstwie Sprawiedliwości
Zapraszamy do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. 16 maja otwieramy drzwi gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości przy Alei Róż 2, aby wspólnie odbyć podróż przez historię podczas Nocy Muzeów 2026.
W samym sercu stolicy, wśród eleganckich ogrodów i zabytkowej zabudowy Alei Róż, znajduje się budynek będący świadkiem kluczowych momentów w dziejach polskiego prawa. Jego monumentalna architektura i historyczne wnętrza kryją opowieści o decyzjach i wydarzeniach, które kształtowały państwo oraz system sprawiedliwości.
Podczas tej wyjątkowej nocy będą Państwo mogli zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, poznać historię gmachu oraz poczuć atmosferę przestrzeni, w której zapadają decyzje o fundamentalnym znaczeniu dla kraju.
Aby wziąć udział w zwiedzaniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.